Hartelijk welkom bij de internationale Schaak-Resultaten-Server

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 280.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Toernooi zoeken

Hier kunt u naar een toernooi zoeken en eindresultaten, rondeparingen,kruistabellen enzovoort tonen/afdrukken/ exporteren naar excel

Speler zoeken

Hier kunt u alle toernooien vinden van een speler waaraan hij heeft meegedaan en tonen/afdrukken/exporteren naar Excel van alle details over een speler en toernooien.

Partij zoeken

Hier kunt u partijen zoeken, online naspelen of in PGN-formaat downloaden.

Kontakt

Voor vragen, suggesties en kritiek stuur a.u.b. een e-mail aan mij (Heinz Herzog) :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

No.ToernooiaanduidingFEDvlagLaatste wijziging
1Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D11 SVK
0 Minuten
2Campeonato Distrital Absoluto de Semi-Rápidas do Porto 2017/2018 POR
0 Minuten
323rd Sharjah Blitz international chess championship 2018 UAE
1 Minuten
4I Torneo de Ajedrez Escolar Villajunco Sub8 ESP
2 Minuten
52° IRT Sub 2200 Ciudad DAIREAUX- 3° CIRCUITO INTEGRACIÓN SERRANA ARG
2 Minuten
6VII Obert Escacs Vall del Tenes 2018 (182710) CAT
3 Minuten
7Mini Open Clube de Xadrez São Paulo BRA
3 Minuten
8Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 SVK
3 Minuten
96ο ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 2018 ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ GRE
3 Minuten
10IRT II Memorial Walter Cortinhas - ALEX 2018 BRA
3 Minuten
111st 4NCL Spring Bank Holiday Congress Under 120 ENG
3 Minuten
12Турнир по молниеносным шахматам в рамках фестиваля "Кубок Надежды-2018" RUS
4 Minuten
13V Circuito de Xadrez Rápido - 2018 - 6ª Etapa Absoluto BRA
7 Minuten
14Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 SVK
8 Minuten
15TORNEIO DE BLITZ DAMAS EM AÇÃO BRA
8 Minuten
16Club Mariano Moreno -Rápido del 25 de mayo Inicia a las 17 ARG
8 Minuten
17Torneo Cerrado Dia De La Madre 2018 DOM
8 Minuten
18Road To USSC 2018 UniKL BMI Mini Tournament MAS
9 Minuten
19Praha-Memoriál Věry Menčíkové-204. VC ŠK DP Praha Rapid Open, 10.06.2018 Muzeum MHD - Vozovna Střešovice CZE
9 Minuten
20Белорусский отборочный этап Кубка А.Карпова (девушки) BLR
9 Minuten
21Svjetski dan nepušenja - DOBAR ZRAK, petak 25.5. CRO
10 Minuten
22Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C11 SVK
10 Minuten
23Campeonato da Primeira Categoria do Esporte Clube Pinheiros - 2018 BRA
11 Minuten
24Meistaramót Skákskóla Íslands 2018 - U1600 ISL
13 Minuten
25Ricansky dvojblesk - HOLOMAJZNA 2018 6. rocnik CZE
13 Minuten
262° Abierto ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) 2018 ARG
14 Minuten
27tournoi de willaya - 16 ans 2018 sidi bel abbes ALG
14 Minuten
28Campeonato Regional de Equipas Rápidas Açores - 2018 POR
14 Minuten
291st 4NCL Spring Bank Holiday Congress Open ENG
16 Minuten
30Campeonato Argentino Rapid Sub 16 y 18 Absoluto y Femenino ARG
17 Minuten
31Campeonato Argentino Rapid Sub 14 Absoluto y Femenino ARG
17 Minuten
32Campeonato Argentino Rapid Sub 10 Absoluto y Femenino ARG
17 Minuten
331st 4NCL Spring Bank Holiday Congress Under 2050 ENG
17 Minuten
34XXV IRT LMX - Circuito Maranhense de Xadrez 2018 - Itapecuru-Mirim // ID FIDE: 189771 / ID CBX: 4316/18 BRA
18 Minuten
35Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 SVK
18 Minuten
36Aberto do Brasil STD 2018 101 anos Clube de Xadrez de Blumenau BRA
20 Minuten
37Турнир по быстрым шахматам в рамках фестиваля "Кубок Надежды-2018" Лига D (2000 г.р. и старше) RUS
21 Minuten
38Турнир по быстрым шахматам в рамках фестиваля "Кубок Надежды-2018" Лига С (2001-2004 г.р.) RUS
21 Minuten
39Турнир по быстрым шахматам в рамках фестиваля "Кубок Надежды-2018" Лига В (2005-2009 г.р.) RUS
21 Minuten
40Турнир по быстрым шахматам в рамках фестиваля "Кубок Надежды-2018" Лига А (2010 г.р. и моложе) RUS
22 Minuten
41CN CSS+LPS Masculin 2018 Iasi ROU
22 Minuten
42Meistaramót Skákskóla Íslands 2018 ISL
23 Minuten
43Белорусский отборочный этап Кубка А.Карпова (юноши) BLR
23 Minuten
44XVIII Open Activo Villa de Gijon ESP
23 Minuten
45Campeonato Argentino Rapid Sub 12 Absoluto-Femenino ARG
25 Minuten
46I Torneio Musas - Chess and Hats POR
25 Minuten
47IV Festival Infantil Ajedrizate CDA Lapuerta AB ESP
26 Minuten
48De Pion Jeugd Voorjaar 2018 - E NED
26 Minuten
49De Pion Jeugd Voorjaar 2018 - C NED
28 Minuten
50IRT Gran Prix Cuyano 2da Etapa sub-1700 ARG
28 Minuten