Chess-Results.com Turnuva Veritabanina Hoş Geldiniz

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 290.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Turnuva Arama

Burada turnuva aranabilir ve sonuclari,eslendirmeleri, carsaftablolari vb. Gorebilir,bastirabilir veya Excel'e cevirebilirsiniz.

Oyuncu Arama

Burada bir oyuncunun katildigi tum turnuvalari bulabilir ve bu oyuncunun ve turnuvalarin tum detaylarini gorebilir, bastirabilir veya Excel'e cevirebilirsiniz.

Oyun Arama

Burada oyun arayabilir, buldugunuz oyunlari online olarak oynatabilir veya PGN formatinda indirebilirsiniz.

İletişim

Sorulariniz, onerileriniz ve elestirileriniz icin lutfen bana(Heinz Herzog) su adresten E-mail gonderin :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Federasyon secimi    ECU Logo

Turnuvasecimi

gore dizilim

No.TurnuvaFEDBayrakSon güncelleme
131º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 5ª TAB. RÁPIDO MASCULINO BRA
1 Dakika
2JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA B DAMAS PER
2 Dakika
331º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 4ª TAB. RÁPIDO MASCULINO BRA
2 Dakika
431º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 3ª TAB. RÁPIDO MASCULINO BRA
3 Dakika
5JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA A VARONES PER
3 Dakika
631º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 2ª TAB. RÁPIDO MASCULINO BRA
4 Dakika
7Circuito de Xadrez Despertar Etapa da Torre 2018 BRA
4 Dakika
8CN Equipas 2017-2018 1 Divisao POR
5 Dakika
9JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA A DAMAS PER
5 Dakika
1031º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 1ª TAB. RÁPIDO MASCULINO BRA
5 Dakika
1131º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 6ª TAB. RÁPIDO FEMININO BRA
6 Dakika
122018年全国国际象棋锦标赛(个人乙组)女子 CHN
7 Dakika
13JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA C VARONES PER
7 Dakika
142018 Chinese chess championship (personal group B women) CHN
7 Dakika
15FINAL 93º CAMPEONATO ARGENTINO SUPERIOR ABSOLUTO - Del 17 al 30 de Julio - PREOLÍMPICO BATUMI 2018 ARG
7 Dakika
16JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA C DAMAS PER
9 Dakika
172018年全国国际象棋锦标赛(个人乙组)男子 CHN
10 Dakika
1831º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 5ª TAB. RÁPIDO FEMININO BRA
10 Dakika
1931º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 4ª TAB. RÁPIDO FEMININO BRA
12 Dakika
2031º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 3ª TAB. RÁPIDO FEMININO BRA
13 Dakika
21Club Argentino de Ajedrez - Torneo Sub-2300 Martes 17/07/2018 10 minutos + 2 segunos por jugada - 9 RONDAS - COMIENZA 19:30 ARG
13 Dakika
2231º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 2ª TAB. RÁPIDO FEMININO BRA
14 Dakika
23III Abierto Nocturno Playas de Isla Cristina ESP
15 Dakika
2431º Joguinhos Abertos de Santa Catarina - 1ª TAB. RÁPIDO FEMININO BRA
15 Dakika
25JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, B VARONES PER
15 Dakika
26XVI IRT Club Philidor Sub 2200 - Clas. Camp. Arg. Amateurs Sub 2300, 2000, 1700 Contactos: Linea 44835765 o Cel 1558333942 ARG
17 Dakika
27JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, A DAMAS PER
19 Dakika
28II IRT Clube Recreativo Xadrez 2018 BRA
19 Dakika
29JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, C DAMAS PER
25 Dakika
304to AUTE 2018 URU
31 Dakika
31VI Torneio Internacional Cidade de Famalicão POR
43 Dakika
32II CICLO LIGA SUPERIOR DE AJEDREZ POR EQUIPOS 10 al 12/08/18. INSCRIPCIONES ABIERTAS! INFO:angelrenatomatos@gmail.com VEN
46 Dakika
33Відкрита першість ДЮСШ "Дебют" Львів (турнір B) з нормою 1 розряду UKR
49 Dakika
343ο OPEN ''ΓΙΟΡΤΗΣ ΧΑΛΒΑ'' ΦΑΡΣΑΛΩΝ - 1.000€ ΕΠΑΘΛΑ GRE
52 Dakika
35Juegos Deportivos Escolares Nacionales/C VARONES/Etapa Macroregional/Sede Loreto PER
57 Dakika
36JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, C VARONES PER
58 Dakika
37III Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste URU
1 Saat 2 Dk.
38XIII Torneo de Ajedrez "Ciudad de Tíjola" SUB 2250 ESP
1 Saat 6 Dk.
39III IRT DE REGISTRO U2200 "MEMORIAL EIRO HIROTA" BRA
1 Saat 9 Dk.
40Club Argentino de Ajedrez - IRT SUB-2000 Benito Villegas IN MEMORIAM VALIDO ELO FIDE - COMIENZA EL 1 DE AGOSTO - 60´ + 30´ - 6 rondas ARG
1 Saat 10 Dk.
41Club Argentino de Ajedrez - IRT SUB-2200 MES DE LA INDEPENDENCIA - Válido al ELO $5300 en Premios - 3ra RONDA MIERCOLES 11 - PUEDEN ENTRAR 2 CON BYE - 60´ + 30´ ARG
1 Saat 10 Dk.
42Турнир по быстрым шахматам "Международный День Шахмат 2018", Приз.фонд 4000р. 19.07.2018, 11:00, шахматная школа "Этюд", тел. 923-000, vk.com/etudotradnoe RUS
1 Saat 12 Dk.
4332nd open TETEVEN 32-ри открит турнир ТЕТЕВЕН BUL
1 Saat 13 Dk.
44XXX VILLA DE XÀBIA 2018 XXVII MARE DE DÉU DEL LORETO ESP
1 Saat 16 Dk.
45Juegos Deportivos Escolares Nacionales/C DAMAS/Etapa Macroregional/Sede Loreto PER
1 Saat 17 Dk.
46TORNEIO TEMÁTICO XADREZ dos CORUCHÉUS-----DEFESA ESCANDINAVA POR
1 Saat 17 Dk.
47V Torneo Ajedrez Villa de Caniles ESP
1 Saat 18 Dk.
4815º OPEN da ARRENTELA 2018 POR
1 Saat 19 Dk.
49II Nocturno Ajedrez Basti-Verano 2018 ESP
1 Saat 19 Dk.
50Juegos Deportivos Escolares Nacionales/B VARONES/Etapa Macroregional/Sede Loreto PER
1 Saat 20 Dk.