Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
14-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Բ խումբ-18:00 9 Minutes
2Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 23 Minutes
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Կենտրոն 29 Minutes
4Մրցաշար 3-րդ կարգի համար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 39 Minutes
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:00)-Նոր Նորք 1 Hours 20 Min.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(16:30)-Նոր Նորք 1 Hours 20 Min.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Ա խումբ-16:00 1 Hours 28 Min.
8Մարզադպրոցի 2-րդ առաջնության եզրափակիչ մրցաշար, Արաբկիր 1 Hours 40 Min.
9Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակ. Մրցաշար 1 Hours 44 Min.
1011th Annual K. Asrian Memorial 2 Hours 40 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Շ.Տ. 3 Hours 38 Min.
12Yerevan Men's CH. 6 Hours 52 Min.
13Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Եզրափակիչ 8 Hours 14 Min.
14Աջափնյակի շախմատի դպրոցի բաց առաջնության եզրափակիչ 22 Hours 36 Min.
153-րդ կարգի մրցումներ Գավառ 19.05.2018 23 Hours 8 Min.
16Loru marzi ezrapakich 23 Hours 43 Min.
17Rating tournament Hrazdan may 2018 1 Days 1 Hours
18Որակավորման մրցաշա2008 և փոքր երրորդ կարգի համար 1 Days 4 Hours
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն 1 Days 17 Hours
201-2 Razryad Hrazdan 2 Days
21Որակավորման մրցաշար 2007 և մեծ երկրորդ կարգի համար 2 Days 2 Hours
22Որակավորման մրցաշար 2007և մեծ երրորդ կարգի համար 2 Days 2 Hours
23Որակավորման մրցաշար 2008,2009 Չորրորդ կարգի համար 2 Days 4 Hours
24Որակավորման մրցաշար 2008 և փոքր Երկրորդ կարգի համար 2 Days 5 Hours
25Որակավորման մրցաշար,2010թ.թ., IVկարգի համար 2 Days 5 Hours
26Yerevan Men's 1/2 3 Days 21 Hours
27Հայաստանի կանանց առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշար 3 Days 23 Hours
284-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 4 Days 4 Hours
292-րդ կարգի մրցաշար. / Դավթաշենի շախմատի դպրոց / 4 Days 5 Hours
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 16:30 4 Days 23 Hours
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15:00 5 Days
32Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար 5 Days
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 5 Days 19 Hours
34Բլից մրցաշար՝ մայիսյան եռատոնին նվիրված Նուբարաշեն 8 Days 6 Hours
35 Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ մրցաշար Բ խումբ 9 Days 2 Hours
36Գեղարքունիքի մարզային մրցումներ 12.05.2018 10 Days 6 Hours
37ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Բ խումբ / 16:30 11 Days 2 Hours
38ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ա խումբ / 15:00 11 Days 3 Hours
39 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 11 Days 5 Hours
40Մալաթիա-Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ մրցաշար Ա խումբ 11 Days 23 Hours
41Verin Ptghnii mijnakarg dprots, Mayisyan mrtsashar-2018 12 Days 2 Hours
42HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR 12 BARCR AGHCHIKNER 13 Days 2 Hours
43HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR MINCHEV 10 TAREKAN AGHCHIKNER 13 Days 2 Hours
44HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSAMRCASHAR 12 BARCR TXANER 13 Days 2 Hours
45HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR MINCHEV 12 TAREKAN TXANER 13 Days 2 Hours
46HARUTYUN HAMBARYANI 3rd HUSHAMRCASHAR MINCHEV 10 TAREKAN TXANER 13 Days 2 Hours
47Հաղթանակի օրվան նվիրված վետերանների արագ շախմատ 13 Days 6 Hours
489 May/ Rapid Ch.H. 13 Days 8 Hours
49Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 14 Days 2 Hours
50Հաղթանակի օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ 14 Days 3 Hours