Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 5 Hours 10 Min.
2Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 5 Hours 11 Min.
31 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 7 Hours 30 Min.
41 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 7 Hours 31 Min.
5ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 1 Days 11 Hours
6TEMPO 14-07-2018 RSK 2 Days 2 Hours
724.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 2 Days 10 Hours
824.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 2 Days 10 Hours
91 dərəcə turniri 12-20.07.2018 4 Days 22 Hours
10Summer Friendship Cup 5 Days 8 Hours
11Baku Summer Open 1-8 july 2018 8 Days 5 Hours
12Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 8 Days 10 Hours
13Baku Summer Blitz 7 july 2018 8 Days 10 Hours
14Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 9 Days 6 Hours
15Baku Summer Rapid 30 june 2018 9 Days 7 Hours
16Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 9 Days 8 Hours
17Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 9 Days 10 Hours
18Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 9 Days 10 Hours
19Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 9 Days 10 Hours
20Yay tempoturniri-Sumqayıt 10 Days 4 Hours
21Gusar zayavka 2018 11 Days 21 Hours
22Sumgayit championship, 2018 14 Days 11 Hours
23ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 15 Days 3 Hours
24"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 15 Days 6 Hours
254№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 16 Days 10 Hours
26AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 17 Days 2 Hours
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 17 Days 2 Hours
28HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 17 Days 4 Hours
29HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 17 Days 4 Hours
30HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 17 Days 4 Hours
31HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 17 Days 4 Hours
32HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 17 Days 4 Hours
33ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 18 Days 7 Hours
34Dairevi sistem uzre Turnir 18 Days 8 Hours
354№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 19 Days 6 Hours
364№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 19 Days 10 Hours
37Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 19 Days 23 Hours
38Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 19 Days 23 Hours
39fhjasah 20 Days 12 Hours
40Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 21 Days 7 Hours
41Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 21 Days 7 Hours
42Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 21 Days 8 Hours
43Azerbaijan Chess Championship under 20 21 Days 8 Hours
44HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 21 Days 11 Hours
45TEMPO 23-06-2018 RSK 23 Days 2 Hours
4624 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 23 Days 4 Hours
47Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 23 Days 5 Hours
48Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 23 Days 5 Hours
49Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 23 Days 5 Hours
50Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 23 Days 5 Hours