Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
13 derece turniri Group B (TEST) 36 Minutes
24 derece turniri Group A (TEST) 37 Minutes
3HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 1 Hours 41 Min.
4HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Hours 41 Min.
5HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Hours 41 Min.
6HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Hours 41 Min.
7HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Hours 42 Min.
8HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 1 Hours 42 Min.
9HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 1 Hours 42 Min.
10I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 3 Hours 10 Min.
1126 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 4 Hours 48 Min.
1201 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 4 Hours 48 Min.
1301 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 4 Hours 48 Min.
1415 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 4 Hours 48 Min.
15Baku Summer Rapid 30 june 2018 8 Hours 36 Min.
16Baku Summer Blitz 7 july 2018 8 Hours 36 Min.
17Baku Summer Open 1-8 july 2018 8 Hours 37 Min.
18Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 8 Hours 48 Min.
19Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 8 Hours 49 Min.
20 I dərəcə almaq uğrunda TRİM-nin Nəsimi Rayon açıq birinciliyi 1 Days
21Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir A qrupu (Gəncə) 1 Days
22Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir B qrupu (Gəncə) 1 Days
23Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir C qrupu (Gəncə) 1 Days
24Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir D qrupu (Gəncə) 1 Days
25AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 1 Days 22 Hours
26AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 1 Days 22 Hours
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 1 Days 22 Hours
28AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 1 Days 22 Hours
29Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 2 Days 23 Hours
30Gilan Chess Tournament - May 2018 3 Days 2 Hours
31Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 3 Days 5 Hours
32Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 3 Days 5 Hours
33Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 3 Days 5 Hours
34TEMPO 19-05-2018 RSK 3 Days 22 Hours
35"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 4 Days 1 Hours
36UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 4 Days 2 Hours
37AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 4 Days 5 Hours
38Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 5 Days
39Elfim Günəşli III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 5 Days
40Banklar arasında şəxsi-komanda birinciliyi /Bakı, 14.05-18.05.2018 5 Days 3 Hours
41Quba Tempo-turnir 5 Days 5 Hours
42Resublika gunune hesr olunmush derece yarishi ABC Kids tedris merkezi 5 Days 21 Hours
43Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 6 Days 6 Hours
4424-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Days 8 Hours
4524-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Days 8 Hours
4624-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Days 8 Hours
47Ümumtəhsil məktəblərinin müəllimləri arasında ümummilli lider H.Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümünə həsr olunmuş şahmat yarışı. 7 Days 2 Hours
48Ucar şəhər 6 nomrəli məktəbin pilot şahmat siniflərinin şəxsi birinciliyi 7 Days 6 Hours
491 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 7 Days 21 Hours
501 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 7 Days 21 Hours