Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TournamentLast update
1XIX OBERT INTERNACIONAL D´ESCACS "CIUTAT D´OLOT " 194403 6 Hours 52 Min.
2XIX Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "A" 7 Hours 27 Min.
344 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup A Code 185681 8 Hours 44 Min.
444 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup B Code 185682 8 Hours 45 Min.
5VI MEMORIAL JORDI CASELLAS 10 Hours 40 Min.
6Ens Veiem als Bars-Open Internacional Blitz PEON NEGRO 12 Hours 19 Min.
7XLIV Obert Internacional Ciutat de Badalona -Memorial M.Castella Ev.Code 191451 12 Hours 22 Min.
8XXXVI Torneig Open de Martorell Grup C 12 Hours 39 Min.
9XXXVI Torneig Open de Martorell Grup B (193324) 12 Hours 39 Min.
10XXXVI Torneig Open de Martorell Grup A (193323) 12 Hours 39 Min.
11Open Blitz Vilanova i la Geltru 2018 (193011) 13 Hours 20 Min.
12Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 13 Hours 24 Min.
13VII Llampec Santa Eugènia de Ter 2018 13 Hours 28 Min.
14XIII Obert Santa Eugenia de Ter 2018 (185979) 13 Hours 30 Min.
15XLIV Obert Internacional Ciutat d Badalona-Memorial MCastella GRUPB"Ev.Co.191452 13 Hours 32 Min.
16XXXVIII OBERT ESCACS RÀPIDES “FESTA MAJOR PARETS DEL VALLÈS 16 Hours 36 Min.
17II Open Internacional Puigpelat (code 190784) 17 Hours 4 Min.
18VII Obert Llampec Torredembarra 2018 23 Hours 38 Min.
19XIX Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO Sub 12 1 Days 6 Hours
20 VI Campeonato Territorial de Ajedrez Activos de Girona, CALDES 1 Days 9 Hours
21II Open Internacional Sant Adria de Besos Grup "B" -183453 1 Days 10 Hours
22II Open Internacional Sant Adria de Besos-Ev.Cpde 183451 1 Days 10 Hours
23XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup A (event code 187926) 1 Days 16 Hours
24XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup B (event code 187927) 1 Days 16 Hours
25III Campionat d'edats Sub8,10,12 de 16 a 19 h 2 Days 5 Hours
26IV Torneig de ràpides del Serrallo Infantil (Tarragona) 2 Days 8 Hours
27IV Torneig de ràpides del Serrallo (Tarragona) 2 Days 8 Hours
28XXV Llampec festes majors Masdenverge 2018 2 Days 11 Hours
29XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group C Code 192970 2 Days 15 Hours
30XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group B Code 192969 2 Days 15 Hours
31XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group A Code 192968 2 Days 15 Hours
32V LLAMPEC D'ESCACS Memorial Pere Coromines - L'HOSPITALET DE L'INFANT 2018 2 Days 18 Hours
33 XXVIII Obert Escacs de La Pobla de Lillet B 189857 3 Days 7 Hours
34XXVIII Obert Escacs de La Pobla de Lillet A 3 Days 7 Hours
35VI Campionat Territorial Actius de Girona (Santa Pau) 2018 4 Days 7 Hours
36XX Open Blitz Sant Martí 2018 (event code 187928) 5 Days 16 Hours
37Memorial Josep Maynat 6 Days 14 Hours
38DIADA DE LA SOCIETAT CORAL COLON 7 Days 8 Hours
39BLITZ INT. CIUTAT DE SABADELL (192055) 7 Days 8 Hours
40OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP C (192054) 7 Days 8 Hours
41OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP B (192053) 7 Days 8 Hours
42OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP A (192052) 7 Days 9 Hours
43II TORNEIG TARDOR GERUNDA "Obert" 7 Days 10 Hours
44II OBERT D’ESCACS LLAMPEC DE GANDESA MEMORIAL JAIME RUIZ TERRATS 8 Days 10 Hours
45Torneig de partides rapides de Festa Major Manlleu 2018 8 Days 15 Hours
46Torneig infantil riudoms 2018 8 Days 17 Hours
47Simultànies d'escacs CERAP Riudoms 2018 9 Days 13 Hours
48XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "A" 10 Days 8 Hours
49XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "C" 10 Days 9 Hours
50XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "B" 10 Days 9 Hours