Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TournamentLast update
1IV Torneig d'Escacs Actius E.E.M. 4 Hours 48 Min.
2XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "A" 4 Hours 54 Min.
3XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "B" 4 Hours 55 Min.
4XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "C" 4 Hours 55 Min.
5X TORNEIG VILA DE PERELADA 2018 6 Hours 24 Min.
6X TORNEIG VILA DE PERELADA 2018 6 Hours 27 Min.
7VI Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Grup "B" 7 Hours 25 Min.
861 OBERT DE TERRASSA 2018 7 Hours 35 Min.
9VI Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Grup "A" 8 Hours 54 Min.
10XIII TORNEIG D´ESCACS AJUNTAMENT DE SANT GREGORI , ACTIVO PISCINA 2018 11 Hours 46 Min.
11XIII TORNEIG D´ESCACS AJUNTAMENT DE SANT GREGORI , ACTIVO PISCINA 2018 11 Hours 50 Min.
12Campionat Individual d’Actius - Lleida 2018 (190675) 13 Hours 8 Min.
1334 Campionat de Catalunya de Veterans 2018 Event code 185554 13 Hours 25 Min.
14Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2018 Grup A 1 Days 2 Hours
15Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2018 Grup B 1 Days 3 Hours
16XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - V Memorial Josep Paredes 1 Days 4 Hours
17XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (183169) - V Memorial Josep Paredes 1 Days 4 Hours
18XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (183167) - V Memorial Josep Paredes 1 Days 4 Hours
19XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA. GRUPO A (190403) *** CLAUSURA/CLOSING CEREMONY 3-Jul at 8 p.m. *** 1 Days 4 Hours
20Nove Torneig Obert Ciutat de l''Hospitalet Jake Club III Memorial J.Ponce 184621 1 Days 5 Hours
21XVI Obert d Escacs Actius Vila de Santa Coloma de Queralt 1 Days 5 Hours
22Obert Delegació Lleida 2018 1 Days 5 Hours
23X TORNEIG VILA DE PERELADA 2018 1 Days 6 Hours
24I Torneig d'Escacs Blitz "Cas Romagué" 1 Days 6 Hours
25XIV Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - (184970) 1 Days 6 Hours
26XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup A Code: 184667 1 Days 6 Hours
27II Obert Terres del Sud 1 Days 6 Hours
28XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup B Code: 184668 1 Days 7 Hours
29VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP OR SUB12 1 Days 7 Hours
30VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP OR SUB10 1 Days 7 Hours
31VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP OR SUB8 1 Days 7 Hours
32XIV Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Promoció 1 Days 8 Hours
33XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup C (No Federats) 1 Days 8 Hours
34IX Memorial Josep Lorente - Event code 180387 1 Days 9 Hours
35XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B -Event Code 180370- 1 Days 11 Hours
36XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup A -Event Code 180369- 1 Days 11 Hours
37XII Torneig Escolar Montgri 2018 1 Days 12 Hours
381r Torneig Norma MC Espiga de les Corts (182760) 1 Days 13 Hours
391r Torneig Promocio Espiga de les Corts (182759) 1 Days 13 Hours
40V FINAL ESCOLAR PRIMÀRIA 2017-18 1 Days 13 Hours
41XII Obert Vilafranca C.U.C. 2 Days 1 Hours
42VII Obert Escacs Vall del Tenes 2018 (182710) 2 Days 2 Hours
43Obert Delegacio Lleida Vallfogona 2018 2 Days 2 Hours
44Ens Trobem als Bars-Open Internacional Blitz PEON NEGRO 2 Days 4 Hours
45XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup A (event code 187926) 2 Days 10 Hours
46XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup B (event code 187927) 2 Days 10 Hours
47XX Obert Blitz Sant Martí 2018 (event code 187928) 2 Days 10 Hours
481a. Copa Memorial Josep Boada Fase Previa 2 Days 14 Hours
491a. Copa Memorial Josep Boada Eliminatorias y Suizo 2 Days 14 Hours
50XXVI OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA. GRUPO B (190404) -1950 FIDE *** CLAUSURA/CLOSING CEREMONY 3-Jul at 8 p.m. *** 3 Days 2 Hours