Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Teplice Open 2018 International Chess Tournament (Regional Chess Championship of Ústí nad Labem) 1 Minutes
243. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open A 4 Minutes
343. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open B 9 Minutes
41. Open Bohumín 2018 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná 20 Minutes
5Bohnické úterky - Hodinovky jaro 2018 1 Hours 48 Min.
6O pohár města Klatov B 2 Hours 34 Min.
7Školní přebor ZŠ U Sýpek v šachu 3 Hours 27 Min.
8Konopiště Garden Chess Open 2018 4 Hours 28 Min.
9Šachový král Postoloprt 2018 - VIII. ročník 5 Hours 9 Min.
10O pohár města Klatov A 6 Hours 9 Min.
11Varnsdorfský maraton v rapid šachu 7 Hours 49 Min.
1217. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 9. 6. 2018 8 Hours 55 Min.
13Turnaj v RAPIDšachu Rakovník 15 Hours 2 Min.
14Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2018 17 Hours 44 Min.
15Memoriál Františka Říhy 3 ročník 17 Hours 56 Min.
16Přebor ŠK Praha 4 - Memoriál V.Holuba 18 Hours 39 Min.
17Jarní Kobylisy B 2018 18 Hours 50 Min.
18O putovní pohár 2018 18 Hours 58 Min.
19Prostějovská šachová liga 6. turnaj 2018 19 Hours 2 Min.
20Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 1.A 19 Hours 36 Min.
21Veletržní turnaj 2018 A 20 Hours 52 Min.
22Přebor ZŠJG - kategorie 3 - 5. až 9. třída 1 Days
23Přebor ZŠJG - kategorie 1 - 1. až 2. třída 1 Days
24Přebor ZŠJG - kategorie 2 - 3. až 4. třída 1 Days
25Regionální soutěž SŠS - skupina B 1 Days 4 Hours
26Krajský přebor mládeže Kategorie H10 + D10 (1 postupující na MČech) 1 Days 7 Hours
27Krajské tréninkové šachové soustředění 2018 1 Days 17 Hours
28Praha-Memoriál Věry Menčíkové-204. VC ŠK DP Praha Rapid Open, 10.06.2018 Muzeum MHD - Vozovna Střešovice 1 Days 17 Hours
2942. VELKÁ CENA LITVÍNOVA 1 Days 21 Hours
30Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.B 1 Days 21 Hours
31Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.A 1 Days 21 Hours
32Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.B 1 Days 21 Hours
33Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.A 1 Days 21 Hours
34/Devátý šachový turnaj ze seriálu šachových turnajů ve Vyškově 2017/2018 2 Days
35ŠSPK_KP v rapid šachu_mladší 2 Days 4 Hours
36Nominační turnaj pro Šachovou olympiádu 2 Days 5 Hours
3715. ročník Rejfířova memoriálu = přebor Prahy jednotlivců 2018 2 Days 5 Hours
38ŠSPK_KP v rapid šachu_starsi 2 Days 5 Hours
3926. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018, Grand Prix ČR - Open „A“, rapid šach, seriál Grand Prix ČR v rapid šachu 2017-18 2 Days 18 Hours
40Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018 2 Days 19 Hours
41Strážský rapid 2018 24. ročník 2 Days 22 Hours
42Finále KP mládeže do 16 let PDŠS 2017/18 3 Days
43Finále KP mládeže do 14 let PDŠS 2017/18 3 Days
44Finále KP mládeže do 12 let PDŠS 2017/18 3 Days
45Finále KP mládeže do 10 let PDŠS 2017/18 3 Days
46Strážský žákovský rapid 3 Days 1 Hours
47Krajský přebor ŠSLK do 8 let 3 Days 1 Hours
487. ročník memoriálu Jiřího Zajíce - Valašské Meziříčí 20.5.2018 3 Days 1 Hours
4926. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018 Open bleskový turnaj 3 Days 1 Hours
50Krajský přebor mládeže 2018 JčŠS v PŠ - H18 3 Days 2 Hours