Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (EST)

Flag EST
No.TournamentLast update
1Paul Keres 102 mälestusturniir males - EV 100 sari 16 Hours 5 Min.
2P.Keres-102 mälestusturniir males noortele (C) - EV 100 sari 2 Days 6 Hours
3P.Keres-102 mälestusturniir males noortele (A ja B) - EV 100 sari 2 Days 6 Hours
4P.Keres-102 mälestusturniir males noortele (A) - EV 100 sari 6 Days 4 Hours
5Ilmar Raud Memorial 2018 Blitz Viljandi, 08.07. 2018 9 Days 10 Hours
6Ilmar Raud Memorial Special Blitz Tournament Viljandi, 07.07. 2018 10 Days 9 Hours
7Ilmar Raud Memorial Tournament Viljandi 06.07-07.07. 2018 10 Days 12 Hours
8SAAREMAA 49. KARIKATURNIIR MALES - EV 100 sari 16 Days 13 Hours
9SAAREMAA NOORTE 39.LAHTISED MALEVÕISTLUSED A-turniir: kuni 14-aastased 17 Days 8 Hours
10SAAREMAA NOORTE 39.LAHTISED MALEVÕISTLUSED B-turniir: kuni 12-aastased 17 Days 8 Hours
11SAAREMAA NOORTE 39.LAHTISED MALEVÕISTLUSED C-turniir: kuni 10-aastased 17 Days 8 Hours
12Saue-Vanamõisa malefestival 2018 - välkturniir 17 Days 9 Hours
13Saue-Vanamõisa malefestival 2018 - kiirturniir 17 Days 11 Hours
14Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari 30 Days 9 Hours
15Tartu Suvi kiirturniir Tartu, 10.06. 2018 37 Days 9 Hours
16Tartu Suvi välkturniir Tartu, 09.06. 2018 38 Days 9 Hours
17TORVA-HELME XVII VABARIIKLIK HARRASTUMALETAJATE TURNIIR EESTI SEENIORIDE MEISTRIVOISTLUSED 50+ JA 65+ VANUSEKLASSIDES JUHEND 44 Days 10 Hours
18Estonia 100 Youth Chess Series VIII: B-Tournament 44 Days 12 Hours
19Estonia 100 Youth Chess Series VIII C -Tournament 44 Days 12 Hours
20Estonia 100 Youth Chess Series VIII A- Tournament 44 Days 13 Hours
21Tōrva-Helme Blitz 02.06.2018 44 Days 15 Hours
22Keila linna kiirmaleturniir EV 100 sari 51 Days 9 Hours
23Paul Kerese tänava VIII maleturniir - noored 52 Days 10 Hours
24Paul Kerese tänava VIII maleturniir 52 Days 10 Hours
25Tartu Kevad 2018 B 55 Days 2 Hours
26VII Wabaduse kohviku handicup välkturniir 57 Days 16 Hours
27Estonian Girls U10 Championships 58 Days 11 Hours
28Estonian Youth U10 Championships 58 Days 11 Hours
29Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s - 2018 Tallinn 58 Days 11 Hours
30Estonian Youth U16 Chess Championships 58 Days 12 Hours
31Estonian Girls U16 Chess Championships 58 Days 12 Hours
32SELL Games 2018 - Chess 59 Days 10 Hours
33Estonia 100 Youth Chess Series VII: C-Tournament 65 Days 10 Hours
34Estonia 100 Youth Chess Series VII: B-Tournament 65 Days 10 Hours
35Estonia 100 Youth Chess Series VII: A-Tournament 65 Days 10 Hours
36Värska Originaal 2018 66 Days 8 Hours
37Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 C turniir 66 Days 11 Hours
38Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 B turniir 66 Days 11 Hours
39Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 A turniir 66 Days 11 Hours
40Estonian Youth U8 Chess Championships 72 Days 11 Hours
41Estonian Youth U14 Chess Championships 72 Days 12 Hours
42Estonian Girls U8 Chess Championships 72 Days 12 Hours
43Estonian Girls U14 Chess Championships 72 Days 13 Hours
44Estonian and U20 championships 2018 77 Days 10 Hours
45Estonian Women and U20 Girls Championships 2018 77 Days 11 Hours
46Estonia 100 Youth Chess Series VI: C-Tournament 79 Days 10 Hours
47Estonia 100 Youth Chess Series VI: B-Tournament 79 Days 10 Hours
48Estonia 100 Youth Chess Series VI: A-Tournament 79 Days 11 Hours
4919th Lembit Oll Memorial Tournament 87 Days 9 Hours
50Estonia 100 Youth Chess Series V: C-Tournament 94 Days 10 Hours