Tournament selection

Sort according to

Federation: Finland (FIN)

Flag FIN
No.TournamentLast update
1Pikashakin SM 2018 1 Days 23 Hours
2Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 2 Days 22 Hours
3Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 2 Days 23 Hours
4KurVi 30v Juhlaturnaus 3 Days 1 Hours
5Kurikan koulushakki Festivaali A 5 Days 4 Hours
6Kurikan koulushakki Festivaali B 5 Days 4 Hours
7Käpylän mestaruus 2018 5 Days 18 Hours
8Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 13 Days 7 Hours
9Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 15 Days 20 Hours
10Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 15 Days 20 Hours
11EtVaS 2018 B 16 Days 20 Hours
12EtVaS 2018 C 16 Days 22 Hours
13EtVaS 2018 A 16 Days 23 Hours
14Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 18 Days
15Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 18 Days
16Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 18 Days
17Oulun nopean shakin mestaruus 18 Days 2 Hours
1840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 22 Days 8 Hours
1940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 22 Days 8 Hours
2040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 23 Days 23 Hours
2140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 24 Days
22Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 24 Days 22 Hours
23Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 24 Days 22 Hours
24Työväentalosarjan 2. osakilpailu 25 Days 1 Hours
25Turun turnajaiset A-ryhmä 25 Days 2 Hours
26Turun turnajaiset F-ryhmä 25 Days 5 Hours
27Turun turnajaiset E-ryhmä 25 Days 5 Hours
28Turun turnajaiset C-ryhmä 25 Days 5 Hours
29Turun turnajaiset B-ryhmä 25 Days 5 Hours
30Turun turnajaiset D-ryhmä 25 Days 5 Hours
31Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 26 Days 19 Hours
32KäpSK:n rap 6/2018 26 Days 20 Hours
33Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 29 Days 3 Hours
34Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 31 Days
35Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 31 Days
36Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 32 Days 1 Hours
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 32 Days 1 Hours
38HSL vartit C-ryhmä, 2018 33 Days 20 Hours
39HSL_vartit_B_2018 34 Days 1 Hours
40Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 35 Days 4 Hours
41HSL vartit A-ryhmä, (2018) 37 Days 3 Hours
42Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 37 Days 22 Hours
43Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 37 Days 22 Hours
44Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 37 Days 22 Hours
45Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 38 Days 3 Hours
46FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 39 Days 1 Hours
47FordStore shakkiturnaus A-ryhmä 39 Days 1 Hours
48Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.04.2018 42 Days 20 Hours
49HSL vartit M-ryhmä (2018) 43 Days 20 Hours
50Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 45 Days