Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
113th Poti International Chess Festival A Open 9 Hours 56 Min.
213th Poti International Chess Festival B Open 11 Hours 25 Min.
313th Poti International Chess Festival C Open 11 Hours 39 Min.
413th Poti International Chess Festival D Open 11 Hours 40 Min.
513th Poti International Chess Festival U10 Girls 11 Hours 40 Min.
613th Poti International Chess Festival U10 Boys 11 Hours 40 Min.
713th Poti International Chess Festival U8 Girls 11 Hours 41 Min.
813th Poti International Chess Festival U 8 Boys 11 Hours 41 Min.
913th Poti International Chess Festival Blitz 1 1 Days 7 Hours
104th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 6 Days 5 Hours
1113th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 6 Days 15 Hours
1213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 7 Days 4 Hours
134th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 7 Days 10 Hours
144th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 7 Days 11 Hours
154th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 7 Days 11 Hours
164th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 7 Days 11 Hours
174th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 7 Days 11 Hours
184th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 7 Days 12 Hours
194th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 7 Days 12 Hours
204th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 7 Days 12 Hours
214th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 7 Days 13 Hours
224th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 16 Days
23Vakhtang Karseladze Memorial U14 19 Days 11 Hours
24Kutaisi Open-2018 20 Days 10 Hours
25იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Days 10 Hours
26Vakhtang Karseladze Memorial U10 20 Days 11 Hours
27იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Days 11 Hours
28იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Days 11 Hours
29იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Days 11 Hours
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 20 Days 12 Hours
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 20 Days 12 Hours
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Days 13 Hours
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Days 13 Hours
34Vakhtang Karseladze Memorial U12 20 Days 14 Hours
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Days 14 Hours
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Days 14 Hours
37Vakhtang Karseladze Memorial U8 20 Days 14 Hours
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 20 Days 16 Hours
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 20 Days 16 Hours
40 Zugdidi U-20 Ch 2018 21 Days 15 Hours
41ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 21 Days 15 Hours
42ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Days 15 Hours
43ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 21 Days 16 Hours
44ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 21 Days 16 Hours
451st Georgian Corporate Chess Championship 22 Days 4 Hours
46GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 28 Days 9 Hours
475 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 28 Days 15 Hours
481 თანრიგი 28 Days 15 Hours
494 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 28 Days 15 Hours
503 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 28 Days 16 Hours