Tournament selection

Sort according to

Federation: Mongolia (MGL)

Flag MGL
No.TournamentLast update
1"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 13 нас Open 6 Hours 8 Min.
2"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 11 насны эмэгтэй 6 Hours 14 Min.
3"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 11 насны эрэгтэй 6 Hours 19 Min.
4"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн, 9н насны эр 6 Hours 25 Min.
5"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 9 насны охид 6 Hours 30 Min.
6"Морьтны алдар-2018" 7 насны эрэгтэй 6 Hours 33 Min.
7"Морьтны алдар-2018" 7 насны охид 6 Hours 34 Min.
8"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эмэгтэй 7 Hours 42 Min.
9"Морьтны алдар-2018" шатрын тэмцээн 5 насны эрэгтэй 8 Hours 12 Min.
10УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 50 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 9 Hours 54 Min.
11УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 58 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 10 Hours 36 Min.
12Монгол улсын гавьяат багш, спортын мастер З. Сандуйн нэрэмжит тэмцээн 11 Hours 5 Min.
13ОУМ Т. Үйтүмэнгийн нэрэмжит шатрын тэмцээн 5 Days 15 Hours
148-9 эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 Days 16 Hours
15БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эрэгтэй 5 Days 16 Hours
16БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эмэгтэй 5 Days 16 Hours
17БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эрэгтэй 5 Days 16 Hours
18БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эмэгтэй 5 Days 16 Hours
1918 нас Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 Days 16 Hours
2011 нас СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 11 open 5 Days 16 Hours
218-9 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 Days 17 Hours
227 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 Days 17 Hours
237 насны эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 5 Days 17 Hours
24Chinggis kids II 6 Days 11 Hours
25Чингис опен 3 12 Days 11 Hours
26Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10-18 нас 16 Days 9 Hours
27Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6-8 нас 16 Days 9 Hours
28Төвийн бүсийн аварга охид 6 нас 19 Days 13 Hours
29Төвийн бүсийн аварга хөвгүүдийн 10 нас 19 Days 13 Hours
30Төвийн бүсийн аварга охидын 10 нас 19 Days 13 Hours
31Төвийн бүсийн аварга насанд хүрэгчид 19 Days 13 Hours
32Төвийн бүсийн аварга 12 насны хөвгүүд 19 Days 13 Hours
33Төвийн бүсийн аварга охид 8 нас 19 Days 14 Hours
34Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 8 нас 19 Days 14 Hours
35Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 6 нас 19 Days 14 Hours
36Төвийн бүсийн аварга охидын 12 нас 19 Days 15 Hours
37Төвийн бүсийн аварга 13 дээш нас эрэгтэй 19 Days 15 Hours
38Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги эм 19 Days 16 Hours
39Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги эм 19 Days 16 Hours
40Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги эм 19 Days 16 Hours
41Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги эм 19 Days 16 Hours
42Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги эм 19 Days 16 Hours
43Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги 20 Days 12 Hours
44Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги 20 Days 12 Hours
45Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги 20 Days 13 Hours
46Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги 20 Days 13 Hours
47Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги 20 Days 13 Hours
48СУТ-н 25 жилийн ойн нэрэмжит СЭЗИС-н аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 2018 26 Days 12 Hours
49Батын Нямаагийн 90 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн 27 Days 9 Hours
50ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - Б ангилал 33 Days 13 Hours