Tournament selection

Sort according to

Federation: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TournamentLast update
1CN CSS+LPS Masculin 2018 Iasi 37 Minutes
2Cupa Petreului Ed. IX-a 2017 Incepatori 2 Hours 7 Min.
3Cupa Petreului Ed. IX-a 2017 Copii 2 Hours 17 Min.
4Cupa Petreului Ed. IX-a 2017 Adulti 2 Hours 21 Min.
5Festivalul Copilariei - 2 Iunie 2018 - CONCURS GRATUIT - U8, Bucuresti 2 Hours 42 Min.
6Festivalul Copilariei - 2 Iunie 2018 - CONCURS GRATUIT - U14, Bucuresti 2 Hours 42 Min.
7Felix Cup 2018 XXX edition 5 Hours 3 Min.
8CUPA CUIUL SIGHETEAN EDITIA A II A 2018 5 Hours 9 Min.
9Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U14 5 Hours 26 Min.
10CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, SENIORI, 24-27 MAI 2018 6 Hours 13 Min.
11Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U08 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 6 Hours 33 Min.
12Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U10 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 6 Hours 34 Min.
13Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U12 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 6 Hours 35 Min.
14Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U14 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 6 Hours 35 Min.
15CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 14 ani, 24-27 mai 2018 7 Hours 10 Min.
16CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 10 ani, 24-27 mai 2018 7 Hours 45 Min.
17CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 8 ani, 24-27 mai 2018 7 Hours 46 Min.
18Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U10 9 Hours 8 Min.
19Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U08 9 Hours 9 Min.
20Cupa Pietricica Editia a III-a 13 Hours 13 Min.
21PRO Blitz 4 13 Hours 47 Min.
22Ziua Copilului 2018 (Children's Day 2018) 15 Hours 46 Min.
23CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR ELISABETA POLIHRONIADE ECHIPE MIXTE 2018 JUDETUL BACAU 1 Days 3 Hours
24CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR ECHIPE MIXTE ELISABETA POLIHRONIADE 2018 clasele 5-8 JUDETUL BACAU 1 Days 3 Hours
25CAMPIONATUL NATIONAL SCOLAR ECHIPE MIXTE ELISABETA POLIHRONIADE CLS 1-4 JUDET BACAU 1 Days 3 Hours
26Iași - Festivalul Familiei la șah- editia a-V-a - 3 iunie 2018 1 Days 5 Hours
27Festivalul Hunedoarean de Sah - U 10 editia I-a 2018 1 Days 9 Hours
28Festivalul Hunedoarean de Sah - Open A editia I-a 2018 1 Days 10 Hours
29Festivalul Hunedoarean de Sah - U 14 editia I-a 2018 1 Days 10 Hours
30Dr. Lupusoru Tournament 2018 1 Days 12 Hours
31Cupa AUREL ZAMORA - editia a IV-a turneu sah rapid, 6-8 iulie, Busteni 1 Days 15 Hours
32Olimpiada E.P. Cluj Gimnaziu 1 Days 16 Hours
33Festivalul International de Sah Trofeul Litoralului (Seacoast Trophy) ed.XXVIII 2 Days 2 Hours
34Concursul de Sah rapid VISUL UNUI PION ed III-a 09.06.2018 Juniori Timisoara 2 Days 2 Hours
35Concursul de Sah rapid VISUL UNUI PION Ed III-a 09.06.2018 Timisoara Copii 2 Days 3 Hours
36Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Marian Vasile 2 Days 4 Hours
37Romania National Chess Championship 2018 - Open final 2 Days 8 Hours
38Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Iuliu Szabo 2 Days 11 Hours
39Cupa „Mihai Viteazul” clasa 0 2 Days 13 Hours
40Trofeul Techirghiol 2018 - U10, 28.06 - 05.07.2018 2 Days 14 Hours
41Trofeul Techirghiol 2018 - Open, 28.06 - 05.07.2018 2 Days 15 Hours
42Trofeul Techirghiol 2018 - U12, 28.06 - 05.07.2018 2 Days 15 Hours
43Trofeul Techirghiol 2018 - U8, 28.06 -05.07.2018 2 Days 15 Hours
44Petra Chess Weekend nr.18, 7-10 iunie 2018 2 Days 16 Hours
45Olimpiada E.P. Cluj Primar 2 Days 17 Hours
46Romania National Chess Championship 2018 - Women Final 3 Days 11 Hours
47Concurs de Sah Rapid "Trofeul Bujorul de Munte" 4 Days 4 Hours
48Cupa Facultatii de Educatie Fizica si Sport Galati 4 Days 9 Hours
49C.N.S. Echipe Mixte Elisabeta Polihroniade - Primar Tulcea 4 Days 10 Hours
50Goethe Schnellschach-Turnier U08 5 Days 5 Hours