Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1Cugerčić 9 - I i II razred i predškolci 1 Hours 7 Min.
2IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 C GROUP under 1700 ELO 3 Hours 19 Min.
3IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 B GROUP (1600-2100 ELO) 3 Hours 20 Min.
4IX. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U ŠAHU 2018 A GROUP- (Above 2000 ELO) 3 Hours 27 Min.
54. Memorijal "Zavodja Mirko" 2018 - 16.06.2018 3 Hours 31 Min.
6rapid Centar 24.05,2018 6 Hours 59 Min.
7Zonska liga - SREM 7 Hours 11 Min.
8II medjunarodni turnir ,,DANI DIJASPORE - Sjenica 2018 ,, 16 Hours 29 Min.
9TURNIR MLADIH 2018 17 Hours 11 Min.
10OTVORENO AMATERSKO PRVENSTVO NOVOG SADA 2018 17 Hours 55 Min.
11International Tournament "Paracin 2018" - OPEN A July 6-13 18 Hours 8 Min.
12International Tournament "Paracin 2018" - OPEN B July 6-13 18 Hours 8 Min.
13International Tournament "Paracin 2018" - OPEN C July 7-13 18 Hours 9 Min.
14Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 8", starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 27.05.2018. 18 Hours 31 Min.
15Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 8", mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 27.05.2018. 18 Hours 32 Min.
16Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 7", mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 13.05.2018. 18 Hours 33 Min.
17Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 7", starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - 13.05.2018. 18 Hours 34 Min.
18Republicko OS i SS ucenika ometenih u razvoju Nis 2018 18 Hours 43 Min.
19Kostolačko leto 2018 19 Hours 36 Min.
20Kostolacko leto 2018 - Kadeti U14 19 Hours 37 Min.
21OTVORENO AMATERSKO PRVENSTVO NOVOG SADA 2018 21 Hours 2 Min.
22OTVORENO AMATERSKO PRVENSTVO NOVOG SADA 2018 21 Hours 6 Min.
23SILVER LAKE 2018. OPEN "A" 21 Hours 14 Min.
24SILVER LAKE 2018. OPEN "B" 21 Hours 14 Min.
25SILVER LAKE 2018. OPEN "C" 21 Hours 14 Min.
26Juznobacka league 2018 23 Hours 7 Min.
27prvenstvo vojvodine za slepe b grupa 1 Days 1 Hours
2822. OPEN Sencanska bitka 1697 A Grupa -22nd OPEN The Battle of Senta 1697 A Group 1 Days 2 Hours
2922. OPEN Sencanska bitka 1697 B Grupa 22nd OPEN The Battle of Senta 1697 B Group 1 Days 2 Hours
30BLITZ 22. Sencanska bitka 1697 BLITZ 22nd The Battle of Senta 1697 1 Days 2 Hours
31OTVORENO AMATERSKO PRVENSTVO NOVOG SADA 2018 1 Days 3 Hours
32AMATERSKI MEDJUNARODNI OPEN TURNIR,BEOGRAD 25.06.2018.-nagradni fond 533.000 din 1 Days 4 Hours
33GM Round robin-Beograd 25.06.2018. 1 Days 4 Hours
34IM-I Round robin-Beograd 25.06.2018. 1 Days 4 Hours
35IM-II Round robin-Beograd 25.06.2018 1 Days 4 Hours
36LETNJI GRAN PRI BLIC, broj 28 - 21.05.2018. 1 Days 4 Hours
37LETNJI GRAN PRI BLIC, broj 28 - 21.05.2018. 1 Days 4 Hours
38MOL Subotica 2018 1-9 Round 1 Days 5 Hours
39Blitz Car Konstantin 2018-21 Četvrtak, 24.maj 19:00 Igrači do 2100 rejtinga 1 Days 12 Hours
40MARATON Centar 2 1 Days 19 Hours
41MOL - SREM 1 Days 23 Hours
42Vasariste 2018 < (2000 rtg) 1 Days 23 Hours
43Majski cuger - Starog grada 1 Days 23 Hours
44OPEN A TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2018 1 Days 23 Hours
45NOVOSADSKA LIGA 2018 2 Days 2 Hours
46MOL Vrbas 2018 2 Days 3 Hours
47LETNJI GRAN PRI, broj 27 - 19.05.2018. 2 Days 3 Hours
48Južnobanatska liga 2018 2 Days 5 Hours
49Banat liga jug 2018 2 Days 5 Hours
50GM Round robin Third Saturday 80 - Novi Sad 30.06.-05.07.2018 2 Days 16 Hours