Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.TournamentLast update
1VI. ročník OPEN REINTER 2018 40 Minutes
2European Union Youth Blitz Championship 2018 OPEN 4 Hours 50 Min.
3European Union Youth Rapid Championship 2018 OPEN 4 Hours 52 Min.
4European Union Youth Blitz Championship 2018 U12 5 Hours 5 Min.
5European Union Youth Blitz Championship 2018 U16 5 Hours 6 Min.
6European Union Youth Rapid Championship 2018 U08 5 Hours 33 Min.
7European Union Youth Rapid Championship 2018 U10 5 Hours 34 Min.
8European Union Youth Rapid Championship 2018 U12 5 Hours 34 Min.
9European Union Youth Rapid Championship 2018 U14 5 Hours 34 Min.
10European Union Youth Rapid Championship 2018 U16 5 Hours 35 Min.
11V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch 17 Hours 37 Min.
12Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 01.07.2018 19 Hours 30 Min.
13Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2018 (30.6.-3.7. Topoľčany) (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199) 20 Hours 2 Min.
14Turnaj 4clennych druzstiev 19. rocnik - Memorial Gusta Bielika. Povazske Podhradie 2018 - kapacita 32 druzstiev NAPLNENÁ 20 Hours 17 Min.
15KYSUCKÝ POHÁR 2018 , FIDE Open Čadca 21 Hours 59 Min.
16OPEN Tatry 2018, Tatranská Lomnica 30.9. – 7.10.2018 1 Days 3 Hours
17Humenská žiacka šachová liga ZŠ 2017/2018 - školské kolo ZŠ Švermova Humenné 1 Days 9 Hours
18M SR seniorov "65+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 1 Days 9 Hours
19M SR seniorov "50+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 1 Days 9 Hours
20Sachovy turnaj kruzku ZS Pri krizi 1 Days 23 Hours
21OPEN Presov 2018 2 Days 1 Hours
22Open Prievidza 2018 2 Days 8 Hours
23Skalka Open 2 Days 16 Hours
2423. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča 2 Days 19 Hours
25XXXI. ročník ZEMPLÍNSKA VEŽA FIDE OPEN 2 Days 19 Hours
26Memoriál Oldricha Kycla 3.ročník Plamienok 3 Days 1 Hours
27Hodnotenie sezóny ŠK Osuské - bleskový turnaj 3 Days 3 Hours
28O POHAR SNP - FIDE OPEN DUBRAVAN 2018 VII. ročník 3 Days 4 Hours
29O Putovný pohár starostu Dúbravky – 7. Ročník B 3 Days 4 Hours
30O Putovný pohár starostu Dúbravky – 7. Ročník 3 Days 4 Hours
31VI. Ročník REINTER Grand prix v šachu 2017/2018 - 6. turnaj FINÁLE 3 Days 21 Hours
32XXIV. Memorial M.Hrivnaka, VT TURCEK 2018 3 Days 23 Hours
33Šarišská liga mládeže Bardejov OPEN 3 Days 23 Hours
34Šarišská liga mládeže Bardejov GPX 3 Days 23 Hours
35GPX turnaj o pohár starostu obce Osuské 4 Days 2 Hours
36Doprastav 2017/18 po sezónny blicak 4 Days 20 Hours
37Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 6.jun 2018 4 Days 22 Hours
38OPEN TRINOMIAL 2018 MOLDAVA 5 Days 2 Hours
39Majstrovstvá okresu Stropkov v zrýchlenom šachu ZŠ, 5.kolo 5 Days 3 Hours
40Hodovy turnaj 6 Days 10 Hours
41Doprastav CUP 2018 6 Days 21 Hours
42Otvorene majstrovstva ZS sv.Ladislava 2017-18 7 Days
43Liga mladeze Spisa 2017/2018, SNV D open Ch 23 7 Days 17 Hours
44ZŠ Laborecká - Humenská žiacka liga ZŠ 2017/2018 8 Days 4 Hours
45Senecká olympiáda 2018 8 Days 4 Hours
46V4 Youth camp Liptov 2018 U11 tournament 8 Days 20 Hours
47GM turnaj o pohár primátora mesta Dunajská Streda - Slovakia Tour 2018 8 Days 22 Hours
48V4 Youth camp Liptov 2018 U15 tournament 9 Days 1 Hours
49V4 Youth camp Liptov 2018 team tournament 9 Days 1 Hours
505.kolo školskej ligy Bardejov 2017/2018 9 Days 4 Hours