比赛选择

排序是根据

选择协会: Armenia (ARM)

Flag ARM
序号比赛最近更新
1Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՄ Կիսաեզրափակիչ Բ 44 分钟
24-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Բ խումբ-18:00 49 分钟
3Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Ա 1 小时
4ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 1 小时 4 分钟
5Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 小时 9 分钟
64-րդ կարգ Աջափնյակ 15.30 .20-28.05.2019թ. 1 小时 51 分钟
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ (Քանաքեռ-Զեյթուն) 1 小时 56 分钟
8Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 2 小时 1 分钟
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ (Քանաքեռ-Զեյթուն) 2 小时 16 分钟
104-րդ կագի որակավորման մրցաշար ՇՏ 2 小时 28 分钟
11Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար՝ քաղաք Հրազդան 2 小时 32 分钟
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ռ.Վահանյանի մարզադպրոց Ա խումբ-16:00 2 小时 42 分钟
13Abovyan SPRING-2019 2 小时 53 分钟
144-րդ կարգ 20-28 05.2019թ. Աջափնյակ. 14.00 5 小时
15Yerevan Men's Ch. 5 小时 10 分钟
16Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 天
17Աջափնյակի շախմատի դպրոցի բաց առաջնության եզրափակիչ 21-30.05.2019թ. 1 天 1 小时
18Շիրակի մարզի 2019թ տղամարդկանց առաջնության եզրափակիչ 1 天 3 小时
1912th Annual K. Asrian Memorial 1 天 4 小时
20Yerevan Men's Ch. SF. 1 天 23 小时
21Հայաստանի կանանց առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշար 2 天
22<Հաղթանակ> արագ շախմատի մրցաշար 2 天 2 小时
23Լոռու մարզի 2019թ. եզրափակիչ 2 天 4 小时
244 Կարգի վորակավորման մրցաշար-Արմավիր 3 天 4 小时
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 3 天 7 小时
26Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 天 7 小时
272-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 6 天 1 小时
2810.05.2019 6 天 3 小时
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար՝ քաղաք Նոյեմբերյան 10 天 7 小时
30Հաղթանակի օրվան նվիրված մրցաշար /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 11 天 2 小时
31Հաղթանակի օրվան նվիրված վետերանների արագ շախմատ 12 天 2 小时
329 May/ Rapid Ch.H. 12 天 3 小时
331-ին կարգի որակավորման մրցաշար /Շ.Տ. 12 天 9 小时
34ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 18:30 12 天 22 小时
35ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 17:00 12 天 22 小时
36ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 12 天 22 小时
37Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 13 天 1 小时
38Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 13 天 1 小时
39Կայծակնային մրցաշար նվիրված Շուշիի ազատագրման տարելիցին 13 天 1 小时
403-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Նուբարաշեն ՇՄՄ - 18.00 14 天
41ՀՀ դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադա Եզրափակիչ 14 天 6 小时
42Սյունիքի մարզի շախմատի տղամարդկանց 21-րդ առաջնություն 16 天 5 小时
43Դպրոցի 59-րդ առաջնություն 3-րդ փուլ /Հ.Գասպարյանի անվ. մարզադպրոց/ 17 天 1 小时
44Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (txaner) Q.Spitak 18 天 22 小时
45Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (axjkner) Q.Spitak 18 天 22 小时
46Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (12txaner) Q.Spitak 18 天 22 小时
47Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (10 Txaner) Q,Spitak 18 天 22 小时
48Harutyun Hambaryani anvan hushamrcashar (10 Axjikner) Q,Spitak 18 天 22 小时
49Կիսաեզրափակիչ 19.04-28.04.2019թ. Աջափնյակ 23 天 6 小时
502-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ 24 天 1 小时
Advertisement