协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
序号比赛最近更新
1"Təhsil" RİM - Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr olunmuş Respublika şahmat turniri - A qrupu (25 fevral - 03 mart 2019-cu il, Ağcabədi) 5 小时 17 分钟
28-16 mart 2019 "Bahar" Beynəlxalq uşaq şahmat festivalı Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 11:00 5 小时 58 分钟
316 yaşadək oğlanlar arasında Baki birinciliyi 17-25/02/2019 19 小时 44 分钟
414 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 17/02/2019 19 小时 49 分钟
514 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2019 20 小时 1 分钟
616 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2019 14.30 20 小时 4 分钟
7HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16-20 mart 22 小时 28 分钟
8HİRŞDK: III dərəcə 9 yaşadək (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16-20 mart 22 小时 28 分钟
9HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16-20 mart 22 小时 28 分钟
10Sədərək rayon UG şahmat məktəbi - tempo turnir 1 天 21 小时
11Şah Klub TEMPO turnir (17.02.2019 saat 16:00) 2 天 20 小时
12Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Tempo Turnir - Saat 13:00 2 天 21 小时
1314-16 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2019 2 天 23 小时
14TEMPO 16-02-2019 RSK 3 天 18 小时
15Hər şənbə Tempo-turnir, Sumqayıt 3 天 20 小时
16"Təhsil" RİM - Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr olunmuş Respublika şahmat turniri - B qrupu (25 fevral - 03 mart 2019-cu il, Ağcabədi) 3 天 22 小时
17"Təhsil" RİM - Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr olunmuş Respublika şahmat turniri - Blits (28 fevral 2019-cu il, Ağcabədi) 3 天 22 小时
181 dərəcə turniri RŞK 4 天 1 小时
1910 yaşadək oğlanlar arasında 1/2 final RŞK 4 天 1 小时
20Ucar Qışı.Blits Turnir 16.02.2019 4 天 3 小时
218 yaşadək 1/2 final RŞK 10.00 5 天 1 小时
22Azerbaijan Chess Championship 2019-Women 7 天 19 小时
23Şah Klub "Tempo Turnir" (10.02.2019 saat 16:00) 9 天 20 小时
24TEMPO 09-02-2019 RSK 10 天 16 小时
25Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Rapid Turniri - Saat 13:00 10 天 17 小时
26Hər şənbə tempo-turnir-Sumqayıt 10 天 18 小时
27Tempo turnir A qrupu (Gəncə) 10 天 20 小时
28Tempo turnir B qrupu (Gəncə) 10 天 20 小时
29Tempo turnir C qrupu (Gəncə) 10 天 20 小时
301 - 9 fevral Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Ağappaq qar" beynəlxalq uşaq şahmat festivalı 11 天 1 小时
31Ucar Qışı Blits Turnir .09.02.2019 11 天 3 小时
32"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin "Zuğulba" Tədris İdman Bazasında keçirilən Təlim-məşq toplanışında Blits turnir 11 天 20 小时
33Naxçıvan şəhər məktəbliləri arasında yarış - qızlar 11 天 22 小时
34Naxçıvan şəhər məktəbliləri arasında yarış - oğlanlar 11 天 22 小时
358-12 yaşlı şahmatçılar arasında Babək rayon birinciliyi 12 天 22 小时
36" Təhsil " R İ M - nin 02 fevral Gənclər Gününə həsr olmuş şahmat üzrə açıq birinciyi. 13 天 2 小时
37QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI IV DERECE. 26-29 YANVAR 2019. 050 376 53 23 16 天 19 小时
38QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI II DERECE.26-29 YANVAR 2019. 050 376 53 23 16 天 19 小时
39QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI III DERECE. 26-29 YANVAR 2019 050 376 53 23 16 天 19 小时
40"Şah Klub" Tempo turnir (03.02.2019 saat 16:00) 16 天 19 小时
41Naxçıvan Şahmat Mərkəzi - tempo turnir 17 天
42ELFİM Nərimanov II DERECE ( 27-31 Yanvar) "Sehirbaz Şahmatçılar" 17 天 4 小时
43TEMPO 02-02-2019 RSK 17 天 15 小时
44Chess Mates Cup Group B 17 天 22 小时
45Chess Mates Cup Group A 17 天 22 小时
46Babək rayon şahmat məktəbi - tempo turnir 18 天 1 小时
47Elfim Günəşli II dərəcə turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 19 天 2 小时
4826-31 yanvar 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında lll dərəcə üzrə təsnifat turniri 19 天 2 小时
49Elfim Günəşli III dərəcə turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 19 天 2 小时
50Elfim Günəşli IV dərəcə turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 19 天 2 小时