协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
序号比赛最近更新
1Sixth chess open PANAGYURISHTE 06.04- 07.04.2019 1 小时 29 分钟
2Bulgarian individual chess championship B10 blitz 10.03.2019 Veliko Tarnovo 4 小时 50 分钟
339th Chess Tournament "EVEREST" 2019 5 小时 7 分钟
48 th Bogomil Andonov Memorial - 10.03.2019 g. - Kustendil 5 小时 27 分钟
5Mineralni bani - B Tournament < 1600 16 小时 44 分钟
6КУПА ОСВОБОЖДЕНИЕ - 23-24.02.2019, Плевен 20 小时 9 分钟
7Mineralni bani - A Tournament < 2200 1 天 13 小时
8Mineralni bani - C Tournament 1 天 13 小时
9Bulgarian individual chess championship B10 standard 02.03.-08.03.2019 Veliko Tarnovo 1 天 14 小时
10Bulgarian individual chess championship B08 rapid 08-09.03.2019 Veliko Tarnovo 1 天 16 小时
11Bulgarian individual chess championship G10 rapid 08-09.03.2019 Veliko Tarnovo 1 天 16 小时
12Bulgarian individual chess championship G08 rapid 08-09.03.2019 Veliko Tarnovo 1 天 16 小时
1368-МО ДЪРЖАВНО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО ФИНАЛ 2019 ПО ШАХМАТ ЗА ЖЕНИ 26.02–04.03.2019 г. 1 天 16 小时
14IV шахматен турнир "Свобода" - А група 2 天 13 小时
15IV шахматен турнир "Свобода" - Б група 2 天 13 小时
16Bulgarian individual chess championship B10 rapid 08-09.03.2019 Veliko Tarnovo 2 天 16 小时
17Round Robin "Young Tallents" for WIM norms - 22-28.03.2019, Pleven 2 天 16 小时
18Hereya-Drujba Open - 17.02.2019, Sofia 2 天 20 小时
19II-ри Шахматен турнир „Chess Weekend” 16-17.02.2019 2 天 20 小时
20Bulgarian individual chess championship G08 standard 02.03.-08.03.2019 Veliko Tarnovo 2 天 22 小时
21Bulgarian individual chess championship B08 standard 02.03.-08.03.2019 Veliko Tarnovo 2 天 22 小时
22Bulgarian individual chess championship G10 standard 02.03.-08.03.2019 Veliko Tarnovo 2 天 22 小时
23V-ти Детски турнир " За буквите" 17.02.2019 г.- Кюстендил 2 天 23 小时
24XVI турнир Слънчеви лъчи 3 天 19 小时
25КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ 3 天 21 小时
26Купа НЧ"Варненски будители-1926г." 1/2019г. 4 天
27Индивидуална купа за деца до 12 години "Ропотамо" 24-30.05.2019 4 天 17 小时
28Индивидуална купа за деца до 10 години "Ропотамо" 24-30.05.2019 4 天 17 小时
29Индивидуална купа за деца до 8 години "Ропотамо" 24-30.05.2019 4 天 17 小时
30Купа Траяна C 12-13.01/Trayana Cup Open 4 天 17 小时
3118th Memorial Kesarovski-Stanchev "B" Tournament 4 天 22 小时
3218th Memorial Kesarovski-Stanchev "A" Tournament 4 天 22 小时
33Благотворителен турнир „С обич за децата, в памет на бащите герои” 24.02.2019г. 9 天 3 小时
34Шах в Двореца 2200 - 5 турнир 9 天 21 小时
35Ямбол - В памет на инж. мс Димитър Илиев 9 天 22 小时
3641st BULGARIAN OPEN CHESS CHAMPIONSHIP, G. TRINGOV MEMORIAL, TOURNAMENT A 9 天 23 小时
3741st BULGARIAN OPEN CHESS CHAMPIONSHIP, G. TRINGOV MEMORIAL, TOURNAMENT B 9 天 23 小时
38XI - MEMORIAL ALEKSANDAR HADZHIPETROV 11 天 14 小时
39KUPA IVAN SHOPOV 11 天 14 小时
4068th BULGARIAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP WOMEN - SEMIFINAL 17 天 21 小时
4183rd BULGARIAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP MEN - SEMIFINAL 17 天 21 小时
42МЕМОРИАЛ ИВАН МАНОЛОВ 17 天 21 小时
43"Купата на Bulgaria Mall" XXII - 26.01.2019 24 天 21 小时
44XV турнир Слънчеви лъчи 24 天 23 小时
45II CHESS TOURNAMENT "LYASKOVETS" < 2200/ Втори шахматен турнир "Лясковец" < 2200 30 天 18 小时
46ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 30 天 21 小时
47ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 31 天 18 小时
48ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 31 天 20 小时
49ВЕРИГА ЧЕС-УИКЕНД СОФИЯ 32 天 16 小时
50 Chess Club CSKA Open Championship 36 天 19 小时