协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Catalonia (CAT)

Flag CAT
序号比赛最近更新
1XXI Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - VI Memorial Josep Paredes 1 小时 59 分钟
2XXI Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (211116) - VI Memorial Josep Paredes 2 小时
3LLIGA CATALANA DE CATEGORIA SUB 12 DE GIRONA 2019 2 小时 37 分钟
4ESCOLA LES DOMINIQUES LLIGA JOVES 2018/2019 3 小时 51 分钟
5ESCOLA LES DOMINIQUES LLIGA GRANS 2018/2019 3 小时 51 分钟
6VII Torneig Obert del GOTIC - Club Escacs Barcelona 13 小时 8 分钟
7XXIVe Obert d'Escacs d'Igualada i l'ANoia (209099) 14 小时 35 分钟
8Campionat de Veterans de Girona 2019 (209896) *** Per demanar byes: vladimir.zaiats@gmail.com *** 16 小时 10 分钟
9V Obert Vila de Gracia Majors de 55 (209445) 17 小时 2 分钟
10CERRADO MC - GOTICO - CLUB D'ESCACS BARCELONA 17 小时 42 分钟
11XIII Obert d'Escacs de la Societat Coral Colon de Sabadell 2019 18 小时 25 分钟
12CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - 2019 FASE TERRES DE L'EBRE - SUB-12 18 小时 38 分钟
13CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - 2019 FASE TERRES DE L'EBRE - SUB-10 18 小时 39 分钟
14CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - 2019 FASE TERRES DE L'EBRE - SUB-8 18 小时 40 分钟
15LLIGA D'ESCACS DE LES TERRES DE L'EBRE - JEEC- 2019 - PREBENJAMI 18 小时 42 分钟
16LLIGA D'ESCACS DE LES TERRES DE L'EBRE - JEEC- 2019 - Alevi - Infantil - Cadet 18 小时 44 分钟
17LLIGA D'ESCACS DE LES TERRES DE L'EBRE - JEEC- 2019 - BENJAMI 18 小时 45 分钟
18SEGON CAMPIONAT ESCOLA REINA ELISENDA GRUP DIMARTS CURS 2018-19 20 小时 59 分钟
19PRIMER CAMPIONAT ESCOLA REINA ELISENDA GRUP PETITS DILLUNS CURS 2018-19 20 小时 59 分钟
20FASE PREVIA DEL CAMPIONAT PER EDATS DE CATALUNYA SUB-12 1 天
21FASE PREVIA DEL CAMPIONAT PER EDATS DE CATALUNYA SUB-10 1 天
22FASE PREVIA DEL CAMPIONAT PER EDATS DE CATALUNYA SUB-8 1 天
23AURÓ 3r 1 天 1 小时
24Xaloc 1r 1 天 2 小时
25PINEDA 1r i 2n 1 天 2 小时
26XXII Memorial Enric Cardona (CERAP Riudoms) 1 天 12 小时
27CAMPIONAT ESCOLAR D´ESCACS DEL BARCELONES NORD 2019 SUB14 1 天 13 小时
28CAMPIONAT ESCOLAR D´ESCACS DEL BARCELONES NORD 2019 SUB12 1 天 13 小时
29CAMPIONAT ESCOLAR D´ESCACS DEL BARCELONES NORD 2019 SUB10 1 天 13 小时
305è Obert del formatge 1 天 14 小时
31XXXI Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - -Event Code 209892- 1 天 16 小时
32Campionat de Veterans de Tarragona 2019 (Code 209897) 1 天 16 小时
33MILÀ I FONTANALS 1 天 22 小时
34VIII Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2019 (event code 203948) 1 天 22 小时
35X TORNEIG OBERT JAKE CLUB CIUTAT DE L'HOSPITALET IV MEMORI.J.PONCE 213028 2 天 14 小时
36Torneig d'escacs infantil- Fedac Sant Narcis 2 天 20 小时
37Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2019 - Vallès Occidental sub 8 2 天 21 小时
38Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2019 - Vallès Occidental sub 10 2 天 21 小时
39Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2019 - Vallès Occidental sub 12 2 天 21 小时
40Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2019 - Vallès Occidental sub 14 2 天 21 小时
41Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2019 - Vallès Occidental sub 16 2 天 21 小时
42Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats 2019 - Vallès Occidental sub 18 2 天 21 小时
43SOCIAL LLIGA A - ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 3 天 1 小时
44XXI Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (211115) - VI Memorial Josep Paredes 3 天 3 小时
45Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2019 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-18 - Cloenda: Les Franqueses 23/2,19h 3 天 16 小时
46Torneig de l'Hostal Rosa 2019 3 天 16 小时
47Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2019 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-16 - Cloenda: Les Franqueses 23/2,19h 3 天 17 小时
48Fase prèvia d'edats Anoia Bages i Berguedà - Sub12 3 天 17 小时
49Fase prèvia d'edats Anoia Bages i Berguedà - Sub10 3 天 17 小时
50Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2019 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-14 - Cloenda: Les Franqueses 23/2,19h 3 天 17 小时