协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
序号比赛最近更新
13. kvalifikace KP mládeže PDŠS, HD 12 12 分钟
23. kvalifikace KP mládeže PDŠS, HD 10 13 分钟
3Oddílový Přebor ŠO Kunovice 2018/2019 24 分钟
43. Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 49 分钟
514. ročník otevřeného šachového turnaje Dobrovický rapid Tereos TTD a.s. - open 1 小时 4 分钟
618. páteční klubový turnaj 1 小时 9 分钟
7Přebor Prahy 2018-2019 - III. třída - skupina 32 1 小时 12 分钟
8Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2018-19 1 小时 43 分钟
9Optika Medek Open 2019 2 小时 34 分钟
10Optika Medek Open 2019 - turnaj mládeže 2 小时 35 分钟
11O pohár starosty města Nymburk, 5.ročník 2 小时 42 分钟
1213. Víkendový turnaj Beskydské šachové školy - se zápočtem na FIDE 3 小时 2 分钟
13Open QCC České Budějovice 3 小时 49 分钟
14Přebor oddílu Nový Bor 2018/2019 FA 4 小时 27 分钟
15Přebor oddílu Nový Bor 2018/2019 FB 4 小时 27 分钟
16OPEN Ústí n.L. - vypsaných 9 pátků od 11.1., max. 7 partií / 1 hráče 4 小时 34 分钟
17O pohár Euroregionu Labe 2019 - Turnaj A 4 小时 58 分钟
18KSD st. žáků ŠSLK 2018/19 5 小时 3 分钟
19Městská liga mládeže Opava 5. turnaj únor 5 小时 14 分钟
20Klubový přebor TJ Slovan Varnsdorf z.s. sk.B 6 小时 20 分钟
21KP družstev mladších žáků Zlínský kraj 6 小时 23 分钟
227. turnaj Regionální žákovské ligy 2018/19 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 23.2.2019 7 小时 1 分钟
23Přebor ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf 8 小时 19 分钟
24Pondělní Kobylisy 2019-1 8 小时 36 分钟
25Sudý pátek bleskový 2018-2019 12. turnaj 8 小时 37 分钟
26Kobyliský rapid 2018/2019 6. turnaj 8 小时 38 分钟
27Přebor Prahy 2018-2019 - Přeborová skupina 8 小时 39 分钟
28Sapíkův blicák aneb poslední leč 2019 8 小时 40 分钟
29Přebor Prahy 2018-2019 - I. třída - skupina 11 9 小时 7 分钟
30KP družstev škol Vysočiny - kategorie III rok 2018-2019 9 小时 40 分钟
31KP družstev škol Vysočiny - kategorie II rok 2018-2019 9 小时 41 分钟
32Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2019" - skupina "C" Jordán 11 小时 48 分钟
33Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2019" - skupina "D" 11 小时 59 分钟
34Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2019" - skupina "A" KOTNOV 12 小时 1 分钟
35Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2019" - skupina "B" Lužnice 12 小时 3 分钟
36Slezský open 2019 12 小时 7 分钟
37Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2019 skupina B 13 小时 23 分钟
38O pohár města Světlá nad Sázavou starší 13 小时 33 分钟
39O pohár města Světlá nad Sázavou mladší 13 小时 33 分钟
40Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2019 skupina A 22 小时 15 分钟
41TEPLICE OPEN 2019 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 22 小时 19 分钟
42Šachový festival mládeže Bezměrov 2019 Blitz FIDE OPEN F 1 天
43Klubovní přebor SK Šachy Clumec v rapidu 2019 1 天
44Šachový festival mládeže Bezměrov 2019 Rapid FIDE OPEN E 1 天
45PI-ZZA-CUP 1 天 5 小时
46Krajské kolo Přeboru škol Kategorie 6.-9.třídy 1 天 7 小时
47Krajské kolo Přeboru škol JčŠS 2019 1 天 7 小时
48Krajské kolo Přeboru škol Kategorie 1.-5.třídy 1 天 8 小时
49Přebor Prahy 2018-2019 - II. třída - skupina 21 1 天 8 小时
50Přebor Prahy 2018-2019 - III. třída - skupina 31 1 天 12 小时