协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Georgia (GEO)

Flag GEO
序号比赛最近更新
1ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი 7 წლის გოგონათა შორის 6 小时 56 分钟
2ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი 7 წლის ჭაბუკთა შორის 6 小时 56 分钟
3ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი 9 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 6 小时 57 分钟
4GEO Women 76th Ch (I League) 8 小时 40 分钟
5ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი სასკოლო პირველობა 2 天 10 小时
6ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი პირველობა ოჯახთა შორის 4 天 5 小时
7ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი 2013 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 5 天 9 小时
8ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი 2011 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 5 天 9 小时
9ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი IX საჭადრაკო ფესტივალი 2012 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 5 天 9 小时
10TB Ch U14 Girls 6 天 10 小时
11TB Ch U14 Boys 6 天 10 小时
12"დავით ჩირაძის მემორიალი-2018" - 12 წლამდე გუნდებს შორის 8 天 11 小时
13"დავით ჩირაძის მემორიალი-2018" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 8 天 11 小时
14"დავით ჩირაძის მემორიალი-2018" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 8 天 11 小时
15"დავით ჩირაძის მემორიალი-2018" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 8 天 11 小时
165 თანრიგი (1-2 დეკემბერი) 9 天 14 小时
174 თანრიგი (1-2 დეკემბერი) 9 天 15 小时
182-3 თანრიგი (1-2 დეკემბერი) 10 天 15 小时
19GEO Grand Prix (Blitz-4) 2018 12 天 9 小时
20GEO Grand-Prix (Rapid-4) 2018 14 天 9 小时
21GEO Women Grand Prix (Blitz-4) 2018 16 天 10 小时
221-2 თანრიგი (24-25 ნოემბერი) 16 天 14 小时
232-3 თანრიგი (24-25 ნოემბერი) 16 天 14 小时
245 თანრიგი (24-25 ნოემბერი) 16 天 14 小时
254 თანრიგი 16 天 15 小时
26GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2018 17 天 9 小时
27GEO Club Cup 2018 20 天 10 小时
28Geo Cup 2018 U10 Boys - "A. Chikvaidze Cup" 27 天 12 小时
29Geo Cup 2018 U10 Girls - "A. Chikvaidze Cup" 27 天 12 小时
30Geo Cup 2018 U12 Boys - "A. Chikvaidze Cup" 27 天 13 小时
31Geo Cup 2018 U12 Girls - "A. Chikvaidze Cup" 27 天 13 小时
32Geo Cup 2018 U8 Girls - "A. Chikvaidze Cup" 27 天 13 小时
33Geo Cup 2018 U8 Boys - "A. Chikvaidze Cup" 27 天 13 小时
34ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2018 II 30 天 12 小时
355 თანრიგი 30 天 15 小时
362-3 თანრიგი 30 天 15 小时
374 თანრიგი 30 天 15 小时
38ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 37 天 7 小时
392-3 თანრიგი 43 天 16 小时
405 თანრიგი 43 天 16 小时
414 თანრიგი 43 天 16 小时
42GEO 78th Ch (I League) 46 天 12 小时
43"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მამაკაცთა შორის 58 天 8 小时
44"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - ქალთა შორის 58 天 9 小时
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 58 天 9 小时
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018"- 10 წლამდე გოგონათა შორის 58 天 9 小时
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 58 天 9 小时
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 58 天 9 小时
49საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორიაზე 58 天 11 小时
50საკვალიფიკაციო ტურნირი IVკატეგორიაზე 58 天 11 小时