比赛选择

排序是根据

选择协会: Georgia (GEO)

Flag GEO
序号比赛最近更新
1GEO 78th Ch (I League) 2 小时 26 分钟
2"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მამაკაცთა შორის 9 天 3 小时
3"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - ქალთა შორის 9 天 3 小时
4"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 9 天 4 小时
5"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018"- 10 წლამდე გოგონათა შორის 9 天 4 小时
6"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 9 天 4 小时
7"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 9 天 4 小时
8საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორიაზე 9 天 6 小时
9საკვალიფიკაციო ტურნირი IVკატეგორიაზე 9 天 6 小时
10საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 9 天 6 小时
11"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2018" - მოსწავლეთა შორის 10 天 7 小时
12საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე 11 天 2 小时
1343rd Olympiad Batumi 2018 Open 18 天 4 小时
1443rd Olympiad Batumi 2018 Women 18 天 4 小时
15საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" ღია ტურნირი 21 天 3 小时
16საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის ჭაბუკთა შორის 21 天 3 小时
17საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის გოგონათა შორის 21 天 4 小时
18Georgian Youth Team Chess Championship(10,12,14,16) - 2018 23 天 9 小时
19საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2018" 8 წლის გოგონათა შორის 25 天 12 小时
20GEO 78th Ch (Qual) 33 天 5 小时
21Int. Rapid Tournament 'Lela and Bela Cup' 46 天 6 小时
22საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 57 天 7 小时
23საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 57 天 7 小时
24საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 57 天 8 小时
25საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 57 天 8 小时
26საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 57 天 8 小时
27International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U10 63 天 7 小时
28International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U14 63 天 7 小时
29International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U12 63 天 8 小时
30International Festival "Black Sea Dolphin-2018" U08 63 天 9 小时
31Irakli Lolua Memorial Rapid 65 天 8 小时
32''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 72 天 4 小时
33''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 72 天 5 小时
34''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 72 天 5 小时
35''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018'' - 10 წლამდე გოგონათა შორის 72 天 5 小时
36''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 72 天 5 小时
37''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 72 天 5 小时
38საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - Open 78 天 7 小时
39საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 78 天 8 小时
40საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 78 天 8 小时
41საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 78 天 8 小时
42საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 78 天 10 小时
43როსტომ წერეთლის სახელობის საჭადრაკო ტურნირი '' საჩხერის კონ-ტური'' 80 天 5 小时
44International Festival "Batumi-2018" U10 Boys 87 天 6 小时
45International Festival "Batumi-2018" U14 87 天 7 小时
46International Festival "Batumi-2018" U08 Girls 87 天 7 小时
47International Festival "Batumi-2018" U10 Girls 87 天 7 小时
48International Festival "Batumi-2018" U12 87 天 7 小时
49International Festival "Batumi-2018" U08 Boys 87 天 9 小时
50Murman Demuria 18th Memorial (Blitz) 87 天 9 小时