协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Latvia (LAT)

Flag LAT
序号比赛最近更新
1IX Rudaga-Kaissa VI-2019 23.-24.02.2019 9 小时 2 分钟
2IX Rudaga-Kaissa V-2019 23.-24.02.2019 9 小时 4 分钟
3IX Rudaga-Kaissa IV-2019 23.-24.02.2019 9 小时 6 分钟
4IX Rudaga-Kaissa III-2019 23.-24.02.2019 9 小时 9 分钟
5IX Rudaga-Kaissa II-2019 23.-24.02.2019 9 小时 11 分钟
6IX Rudaga-Kaissa I-2019 23.-24.02.2019 9 小时 13 分钟
7Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2019 9 小时 30 分钟
8II Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2019 02.03. 11 小时 2 分钟
9Riga Open Rapid Chess -2019 I stage 23.02.2019. 11 小时 32 分钟
10Riga 2019th chess championship amateurs to 1600 11 小时 54 分钟
112 Junior Rapid Cup-II-2019 16-17.02.19., 30'+30" 13 小时 29 分钟
122 Junior Rapid Cup-I-2019 16-17.02.19., 30'+30" 13 小时 37 分钟
13Latvian Team Chess Championship Higher League 2019 (1-3 rounds) 16 小时 7 分钟
14Latvian Team Chess Championship Higher League 2019 16 小时 22 分钟
15Latvian Championship Kurzeme Regional Qualifier 2019 16 小时 37 分钟
16Balvu novada atklātais šaha turnīrs, A 23 小时 24 分钟
17Balvu novada atklātais turnīrs, C 23 小时 34 分钟
18Balvu novada atklātais turnīrs, B 23 小时 49 分钟
19Alūksnes novada šaha veselības festivāls ātrspēlē 2019 1 天
20Komponista un šahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs Vidrižos 1 天 1 小时
21The Chess Month in Balozhi III 1 天 12 小时
22ŠK Daugava Chess jauniešu turnīrs (16.02.2019) 1 天 17 小时
233rd Sigulda District schoolchildren chess tournament 1 天 18 小时
24Ikmēneša Tempoturnīrs "Malta-2019", 2. posms 1 天 19 小时
2547th Ceribu kauss - Semifinal 2019 1 天 19 小时
26Latvian 2019 senior chess championship 1 天 21 小时
27Riga Open Rapid Chess -2019 II stage 16.03.2019. 1 天 21 小时
28188 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2019. 3 天 20 小时
29III Dice Chess championship 2019 13.02. 3 天 21 小时
30Riga Technical University Open 2019 - Tournament A 3 天 21 小时
31Rezekne City Individual Open Chess Championship 2019 3 天 23 小时
32Limbazu novada skolu saha olimpiāde Bandinieka Sapnis 2019 5-9 klases 5 天 11 小时
33Limbazu novada skolu saha olimpiāde Bandinieka Sapnis 2019 1-4 klases 5 天 11 小时
34IX Rudaga-Kaissa 2019 Blitz 22.02.2019 6 天 13 小时
35 II Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2019 03.03. 6 天 15 小时
36Latvian chess championship 2019 semifinal 6 天 16 小时
37Ventspils Rapid Chess Championship 2019 III Juris Neimanis memorial 7 天 17 小时
38Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 10.02.2019 7 天 18 小时
39GM A.Gipslis memorial -2019 8 天 10 小时
40Pavela Pikas memorial 2019 8 天 17 小时
41Pāvela Pikas piemiņas turnīrs 2019, B 8 天 17 小时
42Pāvela Pikas piemiņas turnīrs 2019, C 8 天 17 小时
43186 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2019. 10 天 11 小时
44Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm 02.-03.01.2019. 10 天 21 小时
45Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm 02.-03.01.2019. 10 天 21 小时
46Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm 02.-03.01.2019. 10 天 21 小时
47II Dice Chess championship 2019 06.02. 11 天 11 小时
4847th Ceribu kauss - Final 2019 11 天 18 小时
49Tukums District Open Rapid Chess Championship 2019 1st stage 13 天 22 小时
50Olaine Open Rapid Chess Championship 2019 II stage 14 天 13 小时