比赛选择

排序是根据

选择协会: Latvia (LAT)

Flag LAT
序号比赛最近更新
1Ikmēneša tempo turnīrs "Rēzekne-2018", 10.posms 4 小时 43 分钟
2Jaunmārupes pamatskolas turnīrs 23.10.2018. 6 小时 8 分钟
3Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 4 stage 7 小时 15 分钟
4Trenera Jāņa Mileikas 8. Starptautiskā piemiņas šaha diena, A turnīrs 11 小时 44 分钟
5VIII World Champion Mikhail Tal blitz cup-2018 13 小时 38 分钟
6Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2018 13 小时 38 分钟
7XIII Termo-Eko cup 2018 17 小时 27 分钟
8V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U10 17 小时 51 分钟
9V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U14 17 小时 52 分钟
10V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U19/Open 17 小时 53 分钟
11Olaine district chess tournament for children- IV 20.10.2018 Tikai Olaines SC 18 小时 52 分钟
12174 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 24.10.2018. 18 小时 53 分钟
13173 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 17.10.2018. 1 天 6 小时
14Riga Open Youth Championship B 2018 (2005.dz.g. un jaunāki) 1 天 8 小时
15Riga Open Youth Championship A 2018 (2001.-2004.dz.g.) 1 天 8 小时
16Trenera Jāņa Mileikas 8. Starptautiskā piemiņas šaha diena, B turnīrs 2 天 6 小时
17Liepajas KSS open (2005.-2007.) 2 天 9 小时
18Liepajas KSS open (2008.-2011.) 2 天 9 小时
19Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 13.10. - 14.10.2018. 3 天 16 小时
204 Junior Rapid Cup-II-2018 13-14.10.18., 30'+30" 4 天 10 小时
214 Junior Rapid Cup-I-2018 13-14.10.18., 30'+30" 4 天 11 小时
22XV Latgale Chess Autumn A 2018 4 天 13 小时
23XV Latgale Chess Autumn C 2018 4 天 13 小时
24XV Latgale Chess Autumn B 2018 4 天 14 小时
25XV Latgale Chess Autumn blitz 2018 5 天 9 小时
26Ikskile Regional rapid chess cup 2018/2019 1.Stage 5 天 12 小时
275 Junior Rapid Cup-II-2018 01-02.12.18., 30'+30" 7 天 3 小时
285 Junior Rapid Cup-I-2018 01-02.12.18., 30'+30" 7 天 3 小时
292 Junior Blitz Cup 2018- I (1600) 29.12.18., 5'+3" 7 天 3 小时
302 Junior Blitz Cup 2018- II (1600) 29.12.18., 5'+3" 7 天 3 小时
31Latvian students' chess championship 2018/2019 7 天 10 小时
32172 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 10.10.2018. 8 天 7 小时
33Liepajas 75.cempionats 8 天 7 小时
34II "Daugava Chess" Autumn Cup, Blitz (07.10.2018) 11 天 14 小时
35Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 06.10. - 07.10.2018. 11 天 14 小时
36II "Daugava Chess" Autumn Cup, Rapid (06.10.2018) 12 天 10 小时
37Rumbas kauss-2018 12 天 10 小时
38Dobeles aboldienas saha turnirs 2018 12 天 12 小时
39IX Latvian Railway 2018th chess championship employees 13 天 20 小时
40171 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 03.10.2018. 15 天 7 小时
41Milda Lauberte 100th Anniversary Memorial Blitz Open 2018 18 天 5 小时
42VII Sigulda District Open Rapid Chess Championship 29.09.-30.09. 18 天 5 小时
43Juniora Kauss III (29.-30.09.18.) 18 天 9 小时
44Juniora Kauss IV (29.-30.09.18.) 18 天 10 小时
45Juniora Kauss pirmskolniekiem (29.-30.09.18.) 18 天 11 小时
46Juniora Kauss iesācējiem (29.-30.09.18.) 18 天 11 小时
473 Junior Rapid Cup-II-2018 22-23.09.18., 30'+30" 22 天 4 小时
48170 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 26.09.2018. 22 天 7 小时
49Riga 2018th chess championship 23 天 6 小时
503 Junior Rapid Cup-II-2018 22-23.09.18., 30'+30" 25 天 9 小时