比赛选择

排序是根据

选择协会: Romania (ROU)

Flag ROU
序号比赛最近更新
1Blitz Maraton Bucurestean - editia I - Duminica 26.05.2019 0 分钟
2Carrefour te invită să descoperi lumea! - Bucuresti, 1 iunie 2019 - U8 1 小时 49 分钟
3European School Chess Championship - Girls U9 3 小时 17 分钟
4Dezvoltă-ți inteligența alături de noi! - Brasov, 1 iunie 2019 - U8 4 小时 13 分钟
5Carrefour te invită să descoperi lumea! - Bucuresti, 1 iunie 2019 - U12 4 小时 48 分钟
6ChessCraft Arena - Etapa a II a - 26 mai 2019 - Sah Rapid, FIDE, U14 5 小时 30 分钟
7Dezvoltă-ți inteligența alături de noi! - Brasov, 1 iunie 2019 - U12 5 小时 30 分钟
8Cupa de Vara Gresu - U 10 6 小时 13 分钟
9Cupa de Vara Gresu - U 08 6 小时 18 分钟
10Cupa de Vara Gresu - U 1600 6 小时 22 分钟
11FESTIVALUL INTERNATIONAL DE SAH SATU MARE editia a-VI-A- Memorialul Vasile Marian - Under 1700, 4-8 august 2019 6 小时 42 分钟
12Cupa FAN Courier ed. a IX-a - 14 ani 8 小时 52 分钟
13Cupa FAN Courier ed. a IX-a - 10 ani 8 小时 53 分钟
14Elisabeta Polihroniade - Vrancea in miscare - clasele V-XII 18 小时 51 分钟
15Elisabeta Polihroniade - Vrancea in miscare - clasele I-IV 18 小时 51 分钟
16Nail of Sighet, 3rd ed., Sighetu-Marmatiei 19 小时 37 分钟
17Cupa "Cuiul Sighetean", ed. a III-a, copii sub 12 ani, Sighetu-M. 19 小时 38 分钟
18Felix Cup juniors 2019 - I edition 19 小时 40 分钟
19Felix Cup 2019 - XXXI edition 19 小时 41 分钟
20Cupa Pheonix Buzau OPEN, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 20 小时 31 分钟
21Cupa Pheonix Buzau sub 8 ani, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 20 小时 33 分钟
22Cupa Pheonix Buzau sub 14 ani, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 20 小时 33 分钟
23Cupa Pheonix Buzau sub 10 ani, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 20 小时 34 分钟
24European School Chess Championship - Girls U17 1 天
25European School Chess Championship - Open U11 1 天
26European School Chess Championship - Open U13 1 天
27European School Chess Championship - Girls U13 1 天
28European School Chess Championship - Girls U11 1 天
29European School Chess Championship - Open U15 1 天
30European School Chess Championship - Girls U15 1 天
31European School Chess Championship - Open U17 1 天
32European School Chess Championship - Open U9 1 天
33European School Chess Championship - Open U7 1 天
34European School Chess Championship - Girls U7 1 天
35FESTIVALUL INTERNATIONAL DE SAH SATU MARE editia a-VI-A- Memorialul Iuliu Szabo, 2-8 august 2019 1 天 1 小时
36Cupa de Vara Gresu - U 1800 1 天 3 小时
37Cupa Micul Sahist Comarnic - ed.VI 1 天 3 小时
38Cupa de Vara Gresu - U 06 1 天 16 小时
39Cupa Palatului 2019 copii sub 19 ani cu elo maxim 2200 1 天 18 小时
40Festivalul Sahului Galatean U6 1 天 19 小时
41Festivalul Sahului Galatean U8 1 天 19 小时
42Festivalul Sahului Galatean U10 civ1001 1 天 19 小时
43Festivalul Sahului Galatean U20 1 天 19 小时
44Festivalul Hunedorean de Sah - Open A Editia 2 - Geoagiu Bai 1 天 22 小时
45Festivalul Hunedorean de Sah - U 14 Editia 2 - Geoagiu Bai 1 天 22 小时
46Festivalul Hunedorean de Sah - U 10 Editia 2 - Geoagiu Bai 1 天 22 小时
47Festivalul Sahului Galatean U10 civ1050 2 天 2 小时
48Trofeul MORENI Mai Seniori Rapid 2 天 2 小时
49Chess Junior Masters 5 - U14 19 mai 2019, Bucuresti, Journey Pub 2 天 3 小时
50Chess Junior Masters 5 - U10 19 mai 2019, Bucuresti, Journey Pub 2 天 3 小时
Advertisement