协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Romania (ROU)

Flag ROU
序号比赛最近更新
1Cupa Puf Junior Editia a V-a PCN U14 41 分钟
2Cupa Puf Junior Editia a V-a U14 51 分钟
3Cupa Puf Junior Editia a V-a U10 53 分钟
4Cupa Puf Junior Editia a V-a U08 53 分钟
5CAMPIONATUL NATIONAL INDIVIDUAL SEMIFINALA BUCURESTI 55 分钟
6ONSS Tulcea - Etapa Judeteana 1 小时 26 分钟
7Cupa Genius U10 2 小时 13 分钟
8CN individual seniori 2019 - Semifinala Timisoara 2 小时 27 分钟
9Trofeul Deliciosul de Vaslui - Ed.4 Open A ( ELO<2200 ) --Vaslui, 22-24 Februarie 2019 3 小时 22 分钟
10Trofeul Deliciosul de Vaslui - Ed.4 Open B - U12 -- Vaslui, 22-24 Februarie 2019 3 小时 22 分钟
11Petra Chess Weekend nr.22, 14-17 februarie 2019 3 小时 55 分钟
12CAMPIONATUL NATIONAL INDIVIDUAL FEMININ 2019 4 小时 13 分钟
13CUPA DE IARNA BOBOCI - S√éNANDREI, TIMIȘ 7 小时 18 分钟
14CUPA BUZAU-blitz-turneul A-seniori+jun.>14 ani-2019-BUZAU 7 小时 34 分钟
15Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - SAH licee 2019 Faza pe municipiu Bucuresti - Baieti 8 小时 34 分钟
16Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - SAH licee 2019 Faza pe municipiu Bucuresti - Fete 8 小时 41 分钟
17Felicia Chess Cup - Editia a V-a 9 小时 27 分钟
18Festivalul de Sah al Prieteniei DOLPHI DRIMER - editia a IV-a Adulti incepatori 9 小时 41 分钟
19Festivalul de Sah al Prieteniei DOLPHI DRIMER - editia a IV-a Copii incepatori 9 小时 46 分钟
20Festivalul de Sah al Prieteniei DOLPHI DRIMER - editia a IV-a Avansati 9 小时 47 分钟
21Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a III a - 23-24 feb 2019 - A - OPEN Sah clasic 10 小时 11 分钟
22Festival Pro Logos - Bicaz City Cup 12 小时 7 分钟
23Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a III a - 23-24 feb 2019 - B - U14 Sah clasic 12 小时 55 分钟
24Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a III a - 23-24 feb 2019 - C - U10 Sah clasic 12 小时 55 分钟
25Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a III a - 23-24 feb 2019 - D - U08 Sah clasic 12 小时 56 分钟
26Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a III a - 23 feb 2019 - E - U12 Sah in scoala 12 小时 56 分钟
27Festivalul Sahului Bucurestean - Editia a III a - 23 feb 2019 - F - U08 Sah in scoala 12 小时 56 分钟
28Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - copii U14 - Ploiesti, 16 februarie 2019 16 小时 15 分钟
29Cupa Satori Art Slobozia, sub 8 ani, 23-24 martie 2019 1 天
30Cupa Satori Art Slobozia, sub 10 ani, 23-24 martie 2019 1 天
31Cupa Satori Art Slobozia, elo sub 2200, 23-24 martie 2019 1 天
32Cupa Satori Art Slobozia, sub 12 ani, 23-24 martie 2019 1 天
33Napocensis Rapid Editia a XXVII-a 1 天 1 小时
34Petra Chess Weekend nr.22, 14-17 februarie 2019 1 天 4 小时
35ONSS Sc. G. Elena Doamna Tulcea 1 天 6 小时
36Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - Open - Ploiesti, 16 februarie 2019 1 天 14 小时
37Cupa Vransah - open / Focsani / 24.02.2019 (Vransah Cup - Open) 1 天 23 小时
38ONSS Sc. Gimnaziala ”Alexandru Ciucurencu” Tulcea - Inv. primar 2 天 7 小时
39ONSS Sc. Gimnaziala ”Alexandru Ciucurencu” Tulcea - Inv. Gimnazial 2 天 7 小时
40Memorialul Hosszu Elemer, Aiud 23-24 februarie (sah clasic, omologat FIDE) 3 天 1 小时
41CUPA BUZAU-turneul B-nelegitimati-blitz-2019-BUZAU 3 天 1 小时
42CUPA BUZAU-turneul B-U08 -blitz-2019-BUZAU 3 天 1 小时
43CUPA BUZAU-turneul B-U10 -blitz-2019-BUZAU 3 天 1 小时
44CUPA BUZAU-turneul B-U14 -blitz-2019-BUZAU 3 天 1 小时
45O.N.S.S. Sc. Gimnaziala nr. 12 Tulcea 3 天 5 小时
462019 CUPA DE IARNA Carasova seniori 4 天 1 小时
472019 CUPA DE IARNA Carasova 15-18 ani 4 天 1 小时
48CUPA DE IARNA Carasova 11-14 ani 4 天 1 小时
492019 CUPA DE IARNA Carasova 6-10 ani 4 天 1 小时
50Olimpiada Gimnaziilor 2019-et. municipala 4 天 11 小时