协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Serbia (SRB)

Flag SRB
序号比赛最近更新
1Sretenjski sah turnir-2019. 22 分钟
2Sretenjski blic - Marsic 2019 <2100 rtg 35 分钟
322. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa M16-M20 - Omladinsko prvenstvo CS 2019 36 分钟
422. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa Ž16-Ž20 - Omladinsko prvenstvo CS 2019 49 分钟
522. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa M08 1 小时 21 分钟
622. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa M10 1 小时 21 分钟
722. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa M12 1 小时 21 分钟
822. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa M14 1 小时 22 分钟
922. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa Ž08 1 小时 22 分钟
1022. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa Ž10 1 小时 22 分钟
1122. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa Ž12 1 小时 22 分钟
1222. Kadetski festival ŠSCS 2019, grupa Ž14 1 小时 22 分钟
13Sretenje Svrljig 2019 1 小时 50 分钟
14Third Saturday 108 Mix for norms Novi Sad 12.02.- 16.02.2019 2 小时 1 分钟
15OTVORENO PRVENSTVO SK NESTOR 13.-17. februar 3 小时 24 分钟
16Земунски ШК 10 мин. недеља 17.2.2019. од 17:30 4 小时 6 分钟
17КАИСА КОМЕРЦ цугер субота 16.2.2019. од 17:30 4 小时 6 分钟
18OTVORENO PRVENSTVO SUBOTICE 2019. 4 小时 15 分钟
19SRETENJE 2019 - Borča 4 小时 36 分钟
20Rapid turnir SOKO 2019-72 Niš, 28.02.2019. OŠ Dušan Radović 18:00 5 小时 4 分钟
21Kategorni turnir I 12 Niš, OŠ Dušan Radović, 18-27.feb 09:00 UJUTRO 5 小时 4 分钟
22Fišerov turnir 74 Niš, utorak, 19.feb 09:00 UJUTRO 5 小时 4 分钟
23Blitz Car Konstantin 2019-30 Niš, 21.02.2019. OŠ Dušan Radović 09:00 UJUTRO 5 小时 4 分钟
24OPEN B TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2019 8 小时 10 分钟
25OPEN A TURNIR SK BANOVCI DUNAV- VIDOVDAN 2019 8 小时 12 分钟
264. ДОРЋОЛИЈАДА - петак 15.02.2019. у 10 - 7 КОЛА НА 10 МИНУТА 8 小时 24 分钟
27KUP Sumadije 2019 8 小时 29 分钟
28Turnir drugokategornika (za osvajanje 1. kategorije) 8 小时 30 分钟
29Vasariste 2019 - Kragujevac < (2000 rtg) 8 小时 30 分钟
30Amateri 1900 / 2 8 小时 30 分钟
316.prvenstvo SK"Stari grad"- Kragujevac <2100 8 小时 30 分钟
32Mesoviti turnir I kat. i MK - SK DELFIN 22 小时 3 分钟
33Turnir za I kategoriju - SK DELFIN 22 小时 3 分钟
34Turnir za II kategoriju - SK DELFIN 22 小时 3 分钟
35SILVER LAKE 2019. OPEN A 1 天
36SILVER LAKE 2019. OPEN B 1 天
37SILVER LAKE 2019. OPEN C 1 天
385th International Chess Festival "OPEN NIS 2019" - Tournament B, 25.06.-04.07.2019., Nis 1 天 2 小时
395th International Chess Festival "OPEN NIS 2019" - Tournament C, 27.06.-01.07.2019., Nis 1 天 2 小时
405th International Chess Festival "OPEN NIS 2019" - Tournament A, 25.06.-04.07.2019., Nis 1 天 2 小时
41Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije 2019 - muskarci 1 天 4 小时
4223. OPEN Sencanska bitka 1697 A Grupa -23rd OPEN The Battle of Senta 1697 A Group 1 天 9 小时
4323. OPEN Sencanska bitka 1697 B Grupa 23rd OPEN The Battle of Senta 1697 B Group 1 天 9 小时
4423. OPEN Sencanska bitka 1697 C Grupa 23rd OPEN The Battle of Senta 1697 C Group 1 天 9 小时
45BLITZ 23. Sencanska bitka 1697 -Start 23.07.2019 u 10.00 BLITZ 23rd The Battle of Senta 1697 1 天 9 小时
46X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 12.- 18 July 2019 A GROUP - (Above 2000 ELO) 1 天 10 小时
47GM Round robin Third Saturday 114 Novi Sad - 15.04.- 19.04.2019 1 天 10 小时
48IM Round robin Third Saturday 115 Novi Sad - 15.04.- 19.04.2019 1 天 10 小时
49GM Round robin Third Saturday 110 Novi Sad - 20.04.- 27.04.2018 1 天 10 小时
50IM Round robin Third Saturday 111 Novi Sad - 20.04.- 27.04.2019 1 天 10 小时