比赛选择

排序是根据

选择协会: Serbia (SRB)

Flag SRB
序号比赛最近更新
1SILVER LAKE 2019. OPEN A 1 小时 21 分钟
2SILVER LAKE 2019. OPEN B 1 小时 21 分钟
3SILVER LAKE 2019. OPEN C 1 小时 21 分钟
4Sportske igre mladih 2019. Zrenjanin M2004. 1 小时 37 分钟
5Sportske igre mladih 2019. Zrenjanin Dečaci do 2008. 2 小时 6 分钟
6Sportske igre mladih 2019. Zrenjanin Devojčice 2 小时 9 分钟
7Sportske igre mladih - 2008 Niš, OŠ Dušan Radović 12:00 2 小时 19 分钟
8S a h o v s k i m a r a t o n -5kola,15min,SU''Nikola Tesla'' 3 小时 9 分钟
9S a h o v s k i m a r a t o n -7kola,10min,SU''Nikola Tesla'' 3 小时 9 分钟
10S a h o v s k i m a r a t o n -11kola,5min,SU''Nikola Tesla'' 3 小时 10 分钟
11Sportske igre mladih - 2004 Niš, OŠ Dušan Radović 12:00 3 小时 12 分钟
12Prolećni međunarodni šahovski turnir "Aljehin 2019" V-VIII razred dečaci 3 小时 48 分钟
13Prolećni međunarodni šahovski turnir "Aljehin 2019" I-IV razred devojčice 3 小时 50 分钟
14Prolećni međunarodni šahovski turnir "Aljehin 2019" I-IV razred dečaci 3 小时 52 分钟
15International Tournament "Paracin 2019" - OPEN A July 5th-12th 4 小时 42 分钟
16International Tournament "Paracin 2019" - OPEN B July 5th-12th 4 小时 42 分钟
17International Tournament "Paracin 2019" - OPEN C July 6th-12th 4 小时 43 分钟
18Cugerčić 7 - III i IV razred Niš, OŠ Dušan Radović, 22.maj 19:00 5 小时 25 分钟
1923. OPEN Sencanska bitka 1697 A Grupa -23rd OPEN The Battle of Senta 1697 A Group 7 小时 14 分钟
2023. OPEN Sencanska bitka 1697 C Grupa 23rd OPEN The Battle of Senta 1697 C Group 7 小时 15 分钟
21BLITZ 23. Sencanska bitka 1697 -Start 23.07.2019 u 10.00 BLITZ 23rd The Battle of Senta 1697 7 小时 15 分钟
2223. OPEN Sencanska bitka 1697 B Grupa 23rd OPEN The Battle of Senta 1697 B Group 7 小时 17 分钟
23II AMATERSKI OPEN TURNIR DO 2300-BEOGRAD 24.06.-01.07.-nagradni fond 533.000 din 8 小时 1 分钟
24GM TURNIR SAHOVSKE AKADEMIJE SAMPIONA 24.06.-01.07.2019. 8 小时 1 分钟
25IM TURNIR SAHOVSKE AKADEMIJE SAMPIONA 24.06.-01.07.2019. 8 小时 2 分钟
26IM2 TURNIR SAHOVSKE AKADEMIJE SAMPIONA 24.06.-01.07.2019. 8 小时 2 分钟
27Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 6", mlađa grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - V serijal "Kadetski trofej Pantelej - OSNOVAC NA POTEZU", 25.05.2019. 15 小时 21 分钟
28Kadetski rapid turnir "OSNOVAC NA POTEZU 6", starija grupa - DŠK "OSNOVAC", Niš - V serijal "Kadetski trofej Pantelej - OSNOVAC NA POTEZU", 25.05.2019. 15 小时 21 分钟
295th International Chess Festival "OPEN NIS 2019" - Tournament A, 25.06.-04.07.2019., Nis 15 小时 24 分钟
305th International Chess Festival "OPEN NIS 2019" - Tournament B, 25.06.-04.07.2019., Nis 15 小时 24 分钟
315th International Chess Festival "OPEN NIS 2019" - Tournament C, 27.06.-01.07.2019., Nis 15 小时 25 分钟
32Omladinsko prvenstvo Jagodine 16 小时 51 分钟
33GM Round Robin "Orbis-2 2019" Paracin, July 13th - 19th 17 小时 1 分钟
34IM Round Robin "Orbis-2 2019" Paracin, July 13th - 19th 17 小时 1 分钟
35WIM Round Robin "Orbis-2 2019" Paracin, July 13th - 19th 17 小时 2 分钟
36Ekipno prvenstvo Beograda za zene 2019 17 小时 27 分钟
37GM Round robin Third Saturday 116 Novi Sad - 05.07.-11.07.2019 17 小时 44 分钟
38IM Round robin Third Saturday 117 Novi Sad - 06.07.-11.07.2019 17 小时 44 分钟
39X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 12.- 18 July 2019 A GROUP - (Above 2000 ELO) 17 小时 45 分钟
40X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 12- 18. July 2019 B GROUP (1600-2000 ELO) 17 小时 45 分钟
41X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 13 - 18 July 2019 C GROUP (Under 1700 ELO) 17 小时 45 分钟
426. INTERNATIONAL TOURNAMENT SK BANOVCI DUNAV OPEN A - VIDOVDAN 2019 17 小时 45 分钟
436. INTERNATIONAL TOURNAMENT SK BANOVCI DUNAV OPEN B - VIDOVDAN 2019 17 小时 45 分钟
44NS BLIC 2019 BR 1 18 小时 26 分钟
45Amateri 1600 18 小时 39 分钟
46Kup Beograda 2019 22 小时 40 分钟
475. Memorijal "Zavodja Mirko" -16.06.2019. Prostorije Crvenog krsta-Start 9.30 23 小时 7 分钟
48MOL SUBOTICA 2019 1 天 1 小时
49Backa liga Subotica 2019 1 天 2 小时
50Zonska liga SREM 2019 1 天 3 小时
Advertisement