协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Ukraine (UKR)

Flag UKR
序号比赛最近更新
1Відкрита першість Шахової майстерні 2018 (на 2 розряд) 2 小时 35 分钟
2Відкрита першість Шахової майстерні 2018 (на 3 розряд) 2 小时 36 分钟
3Celebrate together rapid (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ) 3 小时 1 分钟
4Шаховий турнір «Святкуємо Разом» (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ) 3 小时 2 分钟
5Фестиваль присвячений Дню Св.Миколая - Група А Попередня реєстрація - https://goo.gl/forms/uyzvT1CWqJQr71Cp2 3 小时 48 分钟
6Фестиваль присвячений Дню Св.Миколая - Група Б Попередня реєстрація - https://goo.gl/forms/uyzvT1CWqJQr71Cp2 3 小时 48 分钟
7Фінал Дніпропетровської області 2018 м.Дніпро 5 小时 42 分钟
8Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 1 розряду ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 6 小时 41 分钟
9Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 2 розряду ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 6 小时 41 分钟
10Ukraine Men`s Final - 2018 6 小时 51 分钟
11Відкритий чемпіонат України 2018 року (класичні шахи) - фінал 6 小时 51 分钟
12"Ukraine Women`s Final - 2018 " 6 小时 52 分钟
13Чемпіонат України з шахів 2018 р. (класичні шахи) серед жінок - фінал 6 小时 53 分钟
14Hanukkah in Kiev -2018 7 小时 23 分钟
15Ханука в Києві -2018 7 小时 23 分钟
16ДИТЯЧИЙ ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ШАХОВИЙ МИКОЛАЙ - 2018»  - Б (попередня реєстрація) 7 小时 28 分钟
17Турнир пам'яти О.В.Синіцина 2018 7 小时 47 分钟
18"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 15-16.12.2018 9 小时 45 分钟
19"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 14-16.12.2018 9 小时 45 分钟
20"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 14-16.12.2018 9 小时 46 分钟
21Chess Mykolay - 2018 9 小时 52 分钟
229 етап Кубок Львівської області "Юні таланти" Фінал 10 小时 10 分钟
23Чемпіонат Донецької області серед юніорок до 20 років 11 小时 15 分钟
24Турнір, присвячений Дню Гідності та Свободи (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ) 11 小时 28 分钟
25Чемпіонат Донецької області серед юніорів до 20 років 11 小时 31 分钟
26Чемпіонат Донецької області серед дівчат до 18 років 12 小时 54 分钟
27Відкрита першість Шахової майстерні 2018 (на 4 розряд) 1 天 3 小时
28Mukachevo Christmas 2019 1 天 15 小时
29Memorial O.Podolskyi (B) 2 天 6 小时
30Memorial O.Podolskyi (A) 2 天 6 小时
31Матч "Досвід" - "Молодість" м. Миколаїв 2 天 6 小时
32 Чемпіонат області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 18 та до 20 років 2 天 7 小时
33Кубок ПІШАК 2018 - 8-ий Етап Меморіял Ярослава Хованця Блискавична Гра в Шахи 2 天 8 小时
34KIEV CHESS CENTER (Rapid, 2018-12-09) 2 天 9 小时
35Кубок ПІШАК 2018 - 8-ий Етап Меморіял Ярослава Хованця Швидкі Шахи 2 天 11 小时
36Командний чемпіонат Херсонської області серед юнаків і дівчат 2 天 11 小时
37Memorial Bogatyrchuka-A (Vinnytsia) 2 天 12 小时
38Memorial Bogatyrchuka-B (Vinnytsia) 2 天 12 小时
39Кубок ПІШАК 2018 - 8-ий Етап Меморіял Ярослава Хованця Швидкі Шахи 2 天 13 小时
40KIEV CHESS CENTER (Blitz, 2018-12-08) 3 天 8 小时
41ВЧМ 2018 Меморіял МҐ Сала Флора Блискавична Гра в Шахи 3 天 9 小时
42ВЧМ 2018 Меморіял МҐ Сала Флора Швидкі Шахи 3 天 11 小时
43Intelligent Chess Challenge Lviv 3 天 11 小时
44Закрита першість МГО НТО "Стрийське слово" (турнір В з нормою 4 розряду) 3 天 12 小时
45Закрита першість МГО НТО "Стрийське слово" (турнір А з нормою 3 розряду) 3 天 12 小时
46XVII обласні Спортивни ігри серед студентів університетів у 2018-2019 навчальному році 5 天 10 小时
47Спартакіада закладів загальної середньої освіти з шахів м. Чорноморська 2018 5 天 11 小时
48XVIII обласні Спортивни ігри серед студентів коледжів у 2018- 2019 навчальному році 6 天 9 小时
49Турнір пам’яті І.М. Митька серед ЗВО I-II рівнів акредитації. 6 天 12 小时
50Турнір пам’яті І.М. Митька серед ЗВО III-IV рівнів акредитації. 6 天 12 小时