协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Ukraine (UKR)

Flag UKR
序号比赛最近更新
1Півфінал чемпіонату України до 14 років (попередня реєстрація) 10 分钟
2Чемпіонат м.Києва до 14,16 років серед дівчат 12 分钟
3Чемпіонат м. Києва до 14, 16 років серед юнаків 12 分钟
4Memorial Bogatyrchuka-A (Vinnytsia) 58 分钟
5Memorial Bogatyrchuka-B (Vinnytsia) 58 分钟
66 командний КУБОК ПОДІЛЛЯ м.Вінниця (макс.кількість команд-20) 58 分钟
7Вінницькі ВЕРЕМІЇ (до 12 років, 2006 р.н. і молодші) 1 小时 4 分钟
8Меморіал Привалова турнір на виконання 3 розряду попередня реєстрація 1 小时 52 分钟
9 Ukrainian Chess Championship - 2018 (semifinal) попередня реєстрація 2 小时 31 分钟
10Меморіал Привалова турнір на виконання 1 розряду ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 8 小时 44 分钟
11"Відкритий Кубок Києва зі швидких шахів до 8 років" (2010 р.н. та мол.) 27-28 жовтня 2018р. 9 小时 51 分钟
12Відкрита осіння першість ЛША на Варшавській попередня реєстрація 21 小时 22 分钟
13Меморіал Привалова турнір на виконання 2 розряду попередня реєстрація 22 小时 40 分钟
14Step-10 chess Federation of Vinnitsia (rapid) 2018 1 天 5 小时
15Mukachevo Masters (Турнір з нормою ММ) 1 天 6 小时
16Step-11 chess Federation of Vinnitsia (rapid) 2018 1 天 6 小时
17Mukachevo Masters (IM group) 1 天 6 小时
18Напівфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 16 років (сезон 2018-2019 років) 1 天 7 小时
19Бліц/турнір на честь відкриття шахового сезону 2018-2019 1 天 11 小时
20"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 19-21.10.2018 2 天 2 小时
21Шаховий турнір для дітей до 8 років 20-21 жовтня 2018 р., м. Луцьк 2 天 3 小时
22Кваліфікаційний шаховий турнір з можливістю виконати І юнацький розряд 20-21 жовтня 2018 р., м. Луцьк 2 天 3 小时
23Ivano-Frankivsk Chess Premiuer-League 2018-2019 3nd stage Day of Prosperity and Freedom in Ukraine 2 天 4 小时
24Командний чемпіонат Львівської області (старша школа) 2 天 4 小时
25Ivano-Frankivsk Chess High-League 2018-2019 2nd stage Day of Physical Culture and Sports Rapid 2 天 7 小时
26"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 20-21.10.2018 2 天 7 小时
27"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 19-21.10.2018 2 天 7 小时
28Кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду ШК "Гамбіт" 2 天 9 小时
29Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 2 天 9 小时
30OPZ Blitz stage 7 2018 3 天 1 小时
31Шаховий кубок ТЦ Gorodok Gallery 3 天 4 小时
32Командний чемпіонат Львівської області (молодша школа) 3 天 4 小时
33Чемпіонат Миколаївської області серед ветеранів 3 天 8 小时
34Відкрита першість ДНЗ № 175 м. Львова 5 天 9 小时
35Напівфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 16 років (сезон 2018-2019 років) 5 天 9 小时
36Осінній кубок Львова - (турнір А) з нормою КМС 6 天
37Rapid in Striysky park-3 (16.10.2018) 6 天 1 小时
38Осінній кубок Львова - (турнір B) для шахістів 2 розряду 6 天 3 小时
39ыавава 7 天 3 小时
40Осінній кубок Львова - (турнір C) для шахістів 3 розряду 7 天 3 小时
41Осінній кубок Львова - (турнір D) для шахістів 4 розряду 7 天 4 小时
42Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду м.Горішні Плавні 8 天 4 小时
43Mukachevo Chess Championship (Seminal) 8 天 4 小时
44Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду м.Горішні Плавні 8 天 5 小时
45Відкритий Шаховий Турнір "Осінь у Прикарпатті 2018 " 8 天 5 小时
46Юні таланти 2018, 7 етап, м.Жовква 8 天 22 小时
47Чемпіонат МДЮСШ№6 серд 1-юнацьких 9 天 6 小时
48Чемпіонат МДЮСШ№6 серд 3-х розрядів 9 天 6 小时
49Чемпіонат МДЮСШ№6 серд 2-х розрядів 9 天 6 小时
50півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 12 років 9 天 6 小时