Этап Кубка России по шахматам "Кубок Корпорации "Центр" среди мальчиков до 9 лет

Last update 23.06.2018 09:44:03, Creator/Last Upload: makhnev vladimir (russia, kimry)

Tournament selectionM9, M11, M13, M15, D9, D11, D13, D15, Open, Blitz
Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgIRtgNClub/City
1Колобов Иван Дмитриевич34222030RUS14771465Пермский край
2Агишев Эмиль24228370RUS11441432Республика Татарстан
3Недорезов Владимир Игоревич34285504RUS01415Удмуртская республика
4Напольских Глеб АлександровичRUS01354Удмуртская республика
5Киршак Роман ВикторовичRUS01306Удмуртская республика
6Лунёв Павел34279482RUS12311306Пермский край
7Мертехин Михаил Александрович34350209RUS11471289Пермский край
8Шуткин Максим АлексеевичRUS01277Удмуртская республика
9Топузян Тигран АндраниковичRUS01257Удмуртская республика
10Стерхов Демид АлександровичRUS01238Удмуртская республика
11Мокринский Михаил24280119RUS01226Ханты-Мансийский автономный округ —
12Поткин Лев Александрович34338306RUS01224Удмуртская республика
13Малышев Роман Андреевич34285482RUS01216Удмуртская республика
14Микрюков Илья ДмитриевичRUS01214Удмуртская республика
15Росляков Владимир МихайловичRUS01208Тюменская область
16Рафеенков Илья Игоревич34319085RUS01203Кировская область
17Световидов Ярослав Алексеевич34360387RUS01178Удмуртская республика
18Филимонов Дмитрий ВадимовичRUS01178Пермский край
19Шакиров Данис34293051RUS01170Республика Татарстан
20Кильмурзин Никита СергеевичRUS01156Удмуртская республика
21Ермашов ЕгорRUS01145Пермский край
22Насибуллин Дамир РамилевичRUS01145Удмуртская республика
23Жоломанов Айдар АскаровичRUS01139Удмуртская республика
24Белоногов Семен ДмитриевичRUS01132Пермский край
25Усков Максим АнтоновичRUS01124Нижегородская область
26Набиев АльфредRUS01123Республика Татарстан
27Долганов Руслан АндреевичRUS01120Удмуртская республика
28Гилемханов Тагир34324976RUS01110Республика Татарстан
29Мураков Степан ЭдгаровичRUS01110Удмуртская республика
30Кузнецов Георгий АлексеевичRUS01109Удмуртская республика
31Люкин Алексей КонстантиновичRUS01108Удмуртская республика
32Андрианов Михаил АлексеевичRUS01107Удмуртская республика
33Махнев Александр МихайловичRUS01102Удмуртская республика
34Бараниченко Илья КонстантиновичRUS01096Удмуртская республика
35Степанов Павел АндреевичRUS01096Удмуртская республика
36Баталов Прохор АнатольевичRUS01093Пермский край
37Востриков Данила АндреевичRUS01082Ямало-Ненецкий автономный округ
38Морозов Богдан ЕвгеньевичRUS01081Удмуртская республика
39Батырев Глеб СергеевичRUS01072Удмуртская республика
40Дерябин Артем ВладимировичRUS01070Удмуртская республика
41Ласточкин Андрей ВитальевичRUS01070Удмуртская республика
42Ахпашев Елисей СергеевичRUS01065Удмуртская республика
43Харанжевский Арсений ЕвгеньевичRUS01061Удмуртская республика
44Фатхиев Амир АльбертовичRUS01055Удмуртская республика
45Вершинин Александр МихайловичRUS01041Удмуртская республика
46Медведевских Матвей ЕвгеньевичRUS01036Свердловская область
47Михайлов Андрей ДмитриевичRUS01029Удмуртская республика
48Агишев Амир34347909RUS01023Республика Татарстан
49Байков Степан АлександровичRUS01022Пермский край
50Кутов Егор КонстантиновичRUS01022Удмуртская республика
51Рашитов ИльяRUS01011Республика Татарстан
52Ширяев Лев КонстантиновичRUS01001Удмуртская республика
53Бабкин Даниил Павлович34340777RUS01000Республика Татарстан
54Блинов Марк ДмитриевичRUS01000Удмуртская республика
55Быстрых Никита ПавловичRUS01000Удмуртская республика
56Галанин ЕгорRUS01000Пермский край
57Гвоздев Дмитрий АндреевичRUS01000Орловская область
58Глибин Никита ДенисовичRUS01000Удмуртская республика
59Замеров Артур АлександровичRUS01000Удмуртская республика
60Картошин НазарRUS01000Пермский край
61Козлов Тимофей АлександровичRUS01000Удмуртская республика
62Коровяковский Ярослав АлексеевичRUS01000Пермский край
63Леушин Данил РомановичRUS01000Удмуртская республика
64Мигурков Семен ОлеговичRUS01000Пермский край
65Попов Лев АлександровичRUS01000Удмуртская республика
66Романов Андрей ВитальевичRUS01000Удмуртская республика
67Хуснутдинов АмильRUS01000Республика Татарстан
68Шарипов ЭдуардRUS01000Республика Татарстан
69Шимановский АлександрRUS01000Пермский край